Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 19:34

Австрійська поліція застерігає про загрозу нападів у столицях ЄС


Сили безпеки на вулицях Брюсселя, Бельгія, 21 листопада 2015 року

Поліція столиці Австрії, Відня, повідомляє про можливу загрозу нападів і вибухів у столицях європейських країн у період до Нового року.

«За кілька днів до Різдва (25 грудня – ред.) попередження було надіслане від наших дружніх розвідслужб низці європейських столиці, у якому йдеться, що може трапитися напади, включаючи вибухи та стрілянину у період між Різдвом та Новим роком у людних місцях», – мовиться у заяві поліції, опублікованій 26 грудня Reuters.

Поліція Відня просить співгромадян поставитися з розумінням до посилення заходів контролю і закликають своїх європейських колег посилити заходи безпеки у громадських місцях та місцях скупчення транспорту.

Більше подробить у заяві не повідомляється. Відомо тільки, що інформація надійшла перед 25 грудням.

У багатьох країнах світу були підвищені заходи безпеки після низки нападів у Парижі 13 листопада, жертвами яких стали 130 людей. Відповідальність за вибухи і напади взяло на себе угруповання «Ісламська держава». Це ж угруповання заявило про свою причетність до загибелі російського лайнера А-321 над Сінаєм, в результаті чого загинули 224 людини.

Recommended

XS
SM
MD
LG