Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 23:53

У Севастополі хочуть відмикати електроенергію за графіком «3 години через 3»


Ілюстративне фото

У Севастополі у зв’язку з пониженням температури навколишнього середовища і значним зростанням споживання електроенергії, а також через зниження ліміту, електропостачання споживачів забезпечується за графіком – 3 через 3 години. Про це повідомляється на порталі «російського» уряду Севастополя.

Раніше в підприємстві Севастопольенерго» заявили, що Севастополь отримує добовий ліміт електроенергії в обсязі 180 мегават. Добова потреба Севастополя в електроенергії становить близько 200-210 мегават.

30 грудня до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, у результаті вибуху, електроопори у Херсонській області. Зараз ЛЕП, якою до Крим передавали до 250 мегаватів, відновили, проте електроенергію на півострів не подають, оскільки завершилась дія енергоконтракту.

Як повідомляв керівник «кримського управління» МНС Росії Сергій Шахов, Крим зараз отримує 931 мегават електроенергії при потребі до 1350 мегават, і в години «пік» проводяться віялові відімкнення.

Зараз окупований Крим забезпечують електроенергією за рахунок деякої власної генерації, привезених генераторних установок та енергомостом із сусідньої Росії, та цих потужностей не вистачає.

XS
SM
MD
LG