Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 18:54

У суді у справі Савченко допитали «засекреченого» свідка захисту – адвокат


Надія Савченко в суді, 20 січня 2016 року

У суді Донецька Ростовської області Росії з боку захисту української громадянки, народного депутата Надії Савченко допитали свідка, ім’я якого не називають. Про це у своєму twitter’і повідомив адвокат українки Марк Фейгін.

«Оскільки свідок має родичів у Луганську, захист просить не розголошувати його прізвища на засіданні», – написав він.

Інший адвокат Ілля Новіков заявив, що сторона захисту має ще два свідки і кілька експертів, і повідомив, що Надія Савченко виступатиме в суді 1 лютого.

Раніше сьогодні адвокат Фейгін заявив, що в суд прибули свідки, які вичерпно доведуть алібі Савченко.

На попередньому засіданні суд відхилив усі клопотання, які подавав захист Савченко.

У середині грудня суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року. Наразі воно триває вже понад 40 днів.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського державного телебачення, які нелегально перебували в Україні, надаючи інформаційну підтримку збройним проросійським сепаратистам, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG