Доступність посилання

ТОП новини

Ситник: НАБУ очікує Абромавичуса на наступний допит 10 лютого


Айварас Абромавичус

Наступний допит міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса як свідка у справі, відкритій за фактами його заяв про корупцію, відбудеться 10 лютого о 16:00, повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

За його словами, на сьогоднішній день проходить детальний допит заявника у справі. «Після того, як ми зберемо всі документи, які він має намір видати слідству, будуть ті факти, які він повідомить, що підтверджується відповідними доказами, їх перевірятимуть детективи НАБУ шляхом допиту свідків, проведення одночасного допиту кількох осіб, що колись називалися очною ставкою», – сказав директор Бюро.

8 лютого після надання свідчень у НАБУ Айварас Абромавичус заявив, що цього тижня ще раз прийде до Національного антикорупційного бюро України. Він додав що планується щонайменше три зустрічі.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, назвавши ключовою причиною звільнення конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами Абромавичуса, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки.

Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства і запропонував Абромавичусу пройти поліграф.

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG