Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 10:34
Новини | Політика

У Дніпропетровській міськраді створили коаліцію за участю «Опозиційного блоку»


Міська рада Дніпропетровська

Депутати Дніпропетровської міської ради 24 лютого підписали коаліційну угоду. Інформацію про це підтвердили в прес-службі міської ради.

За офіційними даними прес-служби, підписи в документі поставили 35 депутатів: представники фракцій «Укроп», «Самопоміч» і частина депутатів від «Опозиційного блоку».

За словами міського голови Бориса Філатова, угода є основою принципів роботи коаліційної більшості міськради.

«Тут зібралися депутати, які формують промерську коаліцію. Я радий, що нам вдалося зібрати більшість депутатів», – цитує Філатова прес-служба.

Борис Філатов додав, що «аби уникнути спекуляцій і не йти у розріз із законодавством, сьогоднішня зустріч депутатів – це не виїзна сесія». Ключові питання, зокрема, новий регламент і структура міськради будуть винесені на голосування 29 лютого в сесійній залі міськради.

Підписання угоди відбулось в облдержадміністрації. Журналістів до зали, де відбувалась зустріч, не пропустили двоє невідомих чоловіків спортивної статури. Представники ЗМІ звернулися до поліції із повідомленням про перешкоджання їхній законній діяльності.

На місцевих виборах в жовтні 2015 року до міськради Дніпропетровська пройшли п’ять фракцій, вони об’єднались у практично однакові за чисельністю групи: з одного боку були «Опозиційний блок» та «Громадська сила», з іншого – «Укроп», «Самопоміч» і Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Це створило конфліктну ситуацію в мерії: міський голова Борис Філатов не мав своєї більшості в депутатському корпусі, сесії не проводились.

29 грудня 2015 року в Дніпропетровську депутати від «Опозиційного блоку» і «Громадської сили» скликали виїзне засідання міськради в будівлі Амур-Нижньодніпровської районної ради і обрали секретаря. Ним став керівник «Громадської сили», бізнесмен Загід Краснов. У засіданні брало участь 35 депутатів міськради з 64-х, в основному депутати від «Опозиційного блоку та «Громадської сили».

19 лютого 2016 року стало відомо, що суд зупинив рішення цієї сесії.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG