Доступність посилання

ТОП новини

Керівництво Радіо Свобода: Хадіджа Ісмаїлова має бути звільнена


Хадіджа Ісмаїлова

Радіо Свобода висловлює стурбованість у зв’язку з тим, що у в’язниці в Азербайджані залишається журналістка Хадіджа Ісмаїлова – тоді як влада Азербайджану напередодні звільнила кількох політв’язнів.

«Ми дуже раді за тих журналістів, правозахисників й активістів, яких звільнили з ув’язнення ... Але серед них мала бути і Хадіджа», – заявив головний редактор Радіо Свобода Ненад Пеїч.

Президент Азербайджану Ільгам Алієв 17 березня помилував 148 ув’язнених, серед яких – декілька правозахисників, опозиційних активістів і політиків.

Водночас серед помилуваних немає журналістки-розслідувачки Хадіджі Ісмаїлової, яка відбуває 7,5-річне ув’язення за звинуваченням у розтраті й ухилянні від сплати податків.

Хадіджа Ісмаїлова, відома своїми журналістськими розслідуваннями, зокрема, бізнесових оборудок родини президента Азербайджану Ільгама Алієва, яка також співпрацює з Радіо Свобода, була засуджена у вересні 2015 року. Арешт Ісмаїлової на початку 2015 року і її засудження викликали широкий осуд із боку міжнародних правозахисників і західних урядів.

XS
SM
MD
LG