Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську відкрили документальну фотовиставку «Історія війни за незалежність. Донбас»


У Дніпропетровську в національному історичному музеї імені Яворницького 24 березня відбулося відкриття експозиції, що розповідає про найважливіші епізоди проведення антитерористичної операції на сході України «Історія війни за незалежність. Донбас». Виставка організована управлінням СБУ України в Дніпропетровській області.

Світлини знайомлять відвідувачів з історією протистояння в Криму та на Донбасі, наводячи докази збройної агресій Росії. Окремі стенди присвячені подіям «Іловайського котла», «Дебальцевського плацдарму», захисту Донецького аеропорту, подіям у Краматорську, Маріуполі, Волновасі, історіям українських ув’язнених у Росії, зокрема, Надії Савченко.

Окремою сторінкою експозиції є розповідь про протидію спецпідрозділів СБУ диверсійно-розвідувальним групам бойовиків і учасникам організованих злочинних угруповань в зоні АТО та в прифронтових регіонах.

Емоційні обличчя людей показують фотокомпозиції, об’єднані назвами «Війна – людський вимір», «Різні обличчя війни», «Життя продовжується».

Світлини мають короткі підписи й розповіді про події в АТО – українською та англійською мовами, оскільки, на думку організаторів, можуть бути цікавими не лише українцям, а й іноземцям, котрі потребують об’єктивної інформації про події в Україні.

Відкриття виставки розпочали з хвилини мовчання в пам’ять про українських бійців, загиблих на Донбасі.

У перший день роботи експозицію відвідали представники громадських організацій, студенти, школярі. Вона триватиме до 31 березня.

XS
SM
MD
LG