Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 06:50

Моніторинг у районі Авдіївки та Ясинуватої є «дзеркальним» – місія ОБСЄ


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що здійснює щоденні «дзеркальні» патрулювання в районі Авдіївки та Ясинуватої, де останнім часом активізувалися бойові дії. Про це місія ОБСЄ повідомляє на сторінці у Facebook.

«У відповідь на заклик української сторони до ОБСЄ здійснювати дзеркальне патрулювання в районі Авдіївки/Ясинуватої, СММ ОБСЄ інформує, що місія здійснює дзеркальні патрулі в даному районі на щоденній основі», – сказано у повідомленні.

9 квітня штаб АТО закликав відновити практику «дзеркального» патрулювання представниками моніторингової місії ОБСЄ та Спільного центру контролю і координації за режимом припинення вогню на Донбасі (СЦКК) в районі Авдіївки задля деескалації ситуації.

«Цинічно порушуючи мінські домовленості, бойовики незаконних збройних формувань з окупованих територій (із Ясинуватої, Мінерального, Яковлівки та Крутої Балки) систематично обстрілюють з важкого озброєння район «промзони», – йшлося в повідомленні штабу.

За даними спостерігачів української сторони СЦКК, впродовж тижня в районі авдіївської «промзони» бойовики випустили у бік сил АТО 584 снарядів та мін. Загалом же за тиждень район Авдіївки із застосуванням важкого озброєння було обстріляно 98 разів.

Recommended

XS
SM
MD
LG