Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 09:26

НБУ заявляє, що Швейцарський нацбанк надав йому кредит на 200 мільйонів доларів


Швейцарський національний банк надав Національному банку України кредит на 200 мільйонів доларів, повідомляється на веб-сайті НБУ.

«Метою кредитного договору між центральними банками України і Швейцарії є доповнення фінансування Міжнародного валютного фонду за Механізмом розширеного фінансування, що сприятиме стабілізації фінансової системи України», – йдеться в повідомленні Нацбанку.

За даними НБУ, кредитні кошти можуть залучатися у кілька траншів і будуть спрямовані на поповнення міжнародних резервів країни.

«Укладання договору є фінансовою допомогою Україні з боку міжнародної спільноти, що є незаперечним свідченням довіри та підтримки реформ, які проводяться в нашій країні», – цитує прес-служба НБУ голову Нацбанку Валерію Гонтареву.

За даними НБУ, договір набув чинності 6 квітня 2016 року.

Раніше сьогодні директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що найближчим часом місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну.

У квітні 2014 року МВФ схвалив програму фінансової допомоги Україні на суму близько 17 мільярдів доларів. До Києва вже надійшли два транші допомоги.

Recommended

XS
SM
MD
LG