Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 01:17

З початку року в Донецькій області на блокпостах затримали 19 бойовиків – поліція


З початку року на блокпостах Донеччини поліцейські затримали 19 бойовиків, а також 88 осіб, які тісно контактували з озброєними сепаратистами. Про це 24 квітня заявили в управлінні Нацполіції Донецької області.

«З початку року перевірку на блокпостах Донеччини пройшли понад 22 тисячі легкових автомобілів, понад 194 тисячі вантажівок та 878 тисяч громадян. Розкрито 798 правопорушень, з них 126 – спроби незаконного провезення зброї та боєприпасів, затримано 30 злочинців, які перебували у розшуку», – зазначили в поліції.

В окремих районах Донецької та Луганської областей з квітня 2014 року триває збройний конфлікт між урядовими силами та підтримуваними Росією сепаратистами. Рух цивільних між контрольованою і неконтрольованою урядом територією здійснюється через контрольні пункти в’їзду та виїзду. Через обстріли, в яких українські військові звинувачують бойовиків, ці пункти час від часу закриваються. Зараз на Луганщині не працює жодний пункт пропуску, легальне переміщення через лінію зіткнення можливе лише на Донеччині.

XS
SM
MD
LG