Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 13:24

В МВС Росії пообіцяли проконтролювати розслідування нападу на Навального


Під час нападу на Навального в аеропорті Анапи, відеокадр

Заступник міністра внутрішніх справ Росії Олександр Горев узяв на контроль розслідування нападу на працівників Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального, повідомив депутат Державної думи Росії Дмитро Гудков.

Після зустрічі з посадовцем МВС, якому депутат передав своє звернення, він написав у фейсбуці, що Горев повідомив йому: розслідування інциденту здійснює наглядова інспекція транспортної поліції курортного міста Анапи у Краснодарському краї Росії, де стався напад. Наразі поліція встановлює особи нападників, переказав слова посадовця Гудков.

Напад на Навального, його родину й соратників стався в аеропорті Анапи. За словами опозиціонера, нападників було близько 30, поліція ж під час нападу не перешкоджала нападникам, а «допомагала їм». Пізніше Навальний додав, що протягом чотирьох дній їхнього перебування в Анапі поліція неприховано вела за ними зовнішнє спостереження.

Минулого тижня команду Фонду боротьби з корупцією вже затримувала поліція у Краснодарському краї Росії. Тоді правоохоронці заявили, що затримання відбулося в рамках «профілактичної операції», що якраз відбувалася там, і не було спрямоване саме проти Навального й його колег.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG