Доступність посилання

30 Травень 2017, Київ 10:35
Новини | Міжнародні

Amnesty International: становище вимушених переселенців в Афганістані погіршилося 


Внутрішньо переміщені афганці в тимчасовому житлі в провінції Герат

Становище вимушених переселенців в Афганістані погіршилося, незважаючи на обіцянки з боку уряду. За останні три роки кількість афганців, змушених тікати із зони збройного конфлікту, зросла до 1,2 мільйона людей, повідомляє Amnesty International.

Внутрішньо переміщені особи в Афганістані страждають від відсутності відповідного житла та через неякісне харчування. Вони живуть у землянках або брезентових наметах, без води чи каналізації. Багатьом людям загрожує примусове виселення. Вони не мають можливостей для отримання освіти або працевлаштування.

«Вони (внутрішньо переміщені особи – ред.) стикаються з досить частим переслідуванням як з боку уряду, так і з боку приватного сектору, так званої земельної мафії, яка, як правило, є сумішшю місцевої влади і польових командирів», – зазначив експерт Amnesty International з проблем Південної Азії Олоф Блумквіст у своєму звіті, який базується на інтерв’ю з більш ніж 100 переміщеними особами з таборів і поселень у Гераті, Кабулі і Мазарі-Шарифі.

Він також зауважив, що переселенці не мають нікого, хто б захистив їх чи надав допомогу. На відміну від багатьох афганських мігрантів за кордоном, внутрішньо переміщені афганці «не мають коштів, щоб залишити країну».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG