Португалія стала першим півфіналістом «Євро-2016»

Лідер португальців Кріштіану Роналду (на фото) не забив із гри, але реалізував перший пенальті у післяматчевій серії

Збірна Португалії в серії пенальті здобула путівку до півфіналу чемпіонату Європи з футболу, який триває у Франції.

В першому чвертьфінальному поєдинку проти команди Польщі португальці змушені були відігруватися вже з другої хвилини, коли Роберт Левандовський відкрив рахунок. На 33-й хвилині Ренато Санчеш відновив рівновагу, більше забитих м’ячів в основний час матчу і в овертаймі глядачі не побачили.

Суперник португальців у півфіналі визначиться в матчі Уельс – Бельгія, який розпочнеться о 22:00 за Києвом.

Згодом свої чвертьфінальні матчі проведуть Німеччина – Італія (2 липня) та Франція – Ісландія (3 липня).