Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 10:17

Луценко призначив Дунаса прокурором Миколаївської області


Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив Тараса Дунаса прокурором Миколаївської області.

«В кожній області, призначаючи обласного прокурора, я звертаюся до громадськості. Моя позиція дуже проста – я готовий співпрацювати з громадськістю для очищення прокуратури. Але ніхто – ні громадськість, ні мільйонери, ні депутати – не будуть диктувати, хто буде прокурором. Вони можуть вимагати: хто не має бути прокурором. Я це бути чути», – сказав під час представлення прокурора Миколаївської області Луценко, якого цитує його речниця Лариса Сарган.

У 2014-2015 роках Дунас працював у системі Генпрокуратури, зокрема, він очолював управління представництва інтересів громадян та держави в суді.

Перед цим Луценко звільнив прокурора Миколаївської області В’ячеслава Кривов’яза. 29 червня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова. Раніше він сам написав заяву про відставку.

4 червня Військова прокуратура Південного регіону України заявила про затримання чотирьох посадовців – заступника голови райдержадміністрації, помічника голови облради та першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації – під час отримання хабарів на суму 90 тисяч доларів.

Незабаром після цього, 15 червня під час візиту на Миколаївщину Петро Порошенко виступив за звільнення прокурора області за бездіяльність у боротьбі з корупцією. Тоді ж стало відомо про намір голови області Вадима Мерікова піти у відставку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG