Доступність посилання

ТОП новини
17 Червень 2019, Київ 15:35

На окрузі № 27 у Дніпрі зафіксували дві групи передвиборчих порушень – КВУ


Під час виборів у Дніпропетровську, архівне фото

На окрузі № 27 у Дніпрі, де проводитимуться довибори до Верховної Ради України, зафіксували дві групи порушень, повідомив на прес-конференції у Дніпрі голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв.

«За останні два тижні ми помітили кілька груп порушень виборчого процесу на 27-му окрузі в Дніпрі. Перша група – це присутність агітаційних матеріалів без вихідних даних. Ця проблема досить поширена на всіх виборах, зараз вона знову повторюється. Друга група – триває реклама у громадських місцях, в тому числі у транспортних засобах. За цим фактом Національна поліція складає відповідну документацію, тривають слідчі дії», – сказав представник «Комітету виборців».

Раніше про поширення агітації без вихідних даних заявили в регіональному представництві Громадянської мережі «Опора». За даними «Опори», представники організації двічі викликали поліцію, правоохоронці порушення зафіксували.

Проміжні вибори до Верховної Ради України мають відбутись 17 липня на 7 одномандатних округах (№№ 23, 27, 85, 114, 151, 183 та 206).

Округ № 27 у Дніпрі став «вільним» через обрання народного депутата від цього округу Бориса Філатова міським головою восени 2015 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG