Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 17:36

Склад збірної Росії на Олімпіаді в Ріо обіцяють оголосити до 31 липня


Олександр Жуков

Склад російської збірної на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро стане відомий не пізніше ніж 31 липня, заявляє голова Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков.

Він пояснив, що ще не всі міжнародні федерації оголосили остаточні рішення про допуск російських спортсменів до Олімпіади. Також Жуков зазначив, що команди з деяких видів спорту – зокрема, з важкої атлетики – будуть нечисленними.

Раніше Жуков повідомив, що до Олімпійських ігор допущені близько 270 російських атлетів.

18 липня Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) опублікувало доповідь, з якої випливає, що російські антидопінгові лабораторії навмисне приховували позитивні проби спортсменів, а до махінацій з аналізами була причетна ФСБ Росії.

Незважаючи на це, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вирішив не відстороняти всіх російських спортсменів від Ігор у Бразилії, передавши остаточне рішення цього питання міжнародним федераціям по окремих видах спорту. Вони усунули вже понад 100 спортсменів із 387, заявлених у російській збірній.

Президент Росії Володимир Путін назвав відсторонення російських атлетів «цілеспрямованою кампанією», не уточнивши, кого він вважає її ініціатором.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG