Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 16:15

Грузія: новим міністром оборони став Леван Ізорія


Леван Ізорія

У Грузії міністром оборони призначили 42-річного Левана Ізорію, який досі був заступником начальника Служби державної безпеки.

Ізора змінить на посаді голови оборонного відомства Грузії Тінатін Хідашелі, яка була у цій країні першою жінкою міністром оборони і представляла в уряді прозахідну «Республіканську партію».

Хідашелі подала у відставку 1 серпня через участь у передвиборчій кампанії: 8 жовтня у Грузії пройдуть парламентські вибори. На них «Республіканська партія» і партія «Грузинська мрія» мільярдера Бідзіни Іванішвілі виступлять окремо, хоча до останнього часу вони становили одну правлячу коаліцію.

Коментуючи призначення Левана Ізорії міністром оборони, Тінатін Хідашелі заявила журналістам, що прем’єр-міністр і правляча партія тим самим «порушили принцип цивільного контролю над армією», оскільки Леван Ізорія займав високу посаду у системі Служби державної безпеки.

Леван Ізорія, своєю чергою, пообіцяв продовжити курс на вступ країни до НАТО і поглибити реформи армії.

«Для мене висока честь, працювати з грузинськими офіцерами – справжніми патріотами нашої країни», – сказав Ізорія.

Леван Ізорія – юрист за освітою і основною професією. Ступінь доктора права він отримав в університеті німецького міста Геттінген, потім працював ректором поліцейської академії Грузії, а до призначення заступником начальника Служби держбезпеки займав посаду заступника міністра внутрішніх справ.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG