Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 07:03

У «Батьківщині» пообіцяли дати оцінку заявам Савченко


Андрій Кожем'якін, архівне фото

У партії «Батьківщина» обіцяють надати оцінку низці публічних заяв народного депутата від цієї партії Надії Савченко, з якими вона виступила останнім часом.

Як повідомив заступник голови партії Андрій Кожем’якін, це питання розглянуть на найближчому засіданні президії політичної ради «Батьківщини». Дати цього засідання він не уточнив.

Кожем’якін звернув увагу, що останнім часом «окремі члени», як він сказав, фракції «Батьківщина» у Верховній Раді виступають із заявами щодо різноманітних бачень концепцій, стратегій і тактик так званого «перезавантаження держави» і «певних безпосередніх кроків у цьому напрямку».

«Часто такі заяви не є узгодженими та суперечать офіційній позиції партії ВО «Батьківщина», – наголосив він.

На думку Кожем’якіна, яку наводить прес-служба «Батьківщини», такі висловлювання вводять громадськість в оману щодо офіційної політичної лінії партії.

«В умовах війни ми закликаємо політиків зважувати кожне слово, яке повинно зміцнювати країну, а не шкодити стабільності, призводити до поглиблення політичної кризи та загострювати протистояння у суспільстві», – заявив Кожем’якін.

Як запевнив політик, «Батьківщина» вітає демократичне обговорення з будь-яких питань діяльності партії та розвитку держави. «При цьому ми завжди виступаємо з консолідованою позицією. До цього закликаємо і тих депутатів, які нещодавно поповнили лави партії», – додав Андрій Кожем’якін.

Надія Савченко, відома своїми резонансними заявами останнього часу з низки політичних питань, перш за все щодо перспектив урегулювання на сході України, днями виступила з кількома новими заявами, що викликали широке обговорення, а також переважно засудження в українських політичних і суспільних колах і схвалення серед підтримуваних Росією сепаратистів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG