Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 06:11

Медяник був посередником у переговорах з угрупованням «ЛНР» – Луценко


Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що колишній депутат від Партії регіонів Володимир Медяник, затриманий за підозрою у сепаратизмі, був посередником між угрупованням «ЛНР» і українською стороною.

«Його особливість полягає в тому, що під час сепаратистських подій в Луганську… Медяник виступав посередником між українською стороною і сепаратистами й терористами», – сказав Луценко.

За його словами, під час цих переговорів Медяник відігравав «позитивну роль для України».

«Але це не звільняє його від підозр», – зазначив Луценко.

При цьому генпрокурор зауважив, що якщо Медяник буде співпрацювати зі слідством, можливо, запобіжний захід йому не продовжать на наступні два місяці.

7 серпня затримали колишнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Медяника за підозрою в здійсненні навмисних дій з метою зміни кордонів території України на порушення Конституції, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків, і в здійсненні організаційного й іншого сприяння створенню і діяльності угруповання «ЛНР».

Луценко тоді заявив, що Медяника затримано у рамках справи іншого колишнього регіонала Олександра Єфремова.

8 серпня суд заарештував Медяника на 60 діб. Колишній депутат у суді заявив, що звинувачення прокуратури проти нього є неправдивими. Він наголошує, що «сепаратизм у Луганську не розпалював, завжди виступав у переговорах на боці держави, а заяви закінчував фразою «Слава Україні».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG