Доступність посилання

ТОП новини

У Росії журналістка Латиніна після нападу на неї провела ефір на радіо «Эхо Москвы»


Журналістка Юлія Латиніна під час опозиційної ходи, Москва, травень 2012 року
Журналістка Юлія Латиніна під час опозиційної ходи, Москва, травень 2012 року

Журналістка Юлія Латиніна, яка співпрацює з радіостанцією «Эхо Москвы», 20 серпня провела черговий ефір своєї щотижневої програми «Код доступу» попри те, що незадовго до ефіру на наї напали невідомі особи.

За словами самої журналістки, невідомий у мотоциклетному шоломі підбіг до неї та облив її фекаліями. Коли Латиніна побігла за ним, чоловік, перебігши проїжджу частину, сів на мотоцикл до спільника, обидва втекли.

Латиніна уточнила, що вважає інцидент продовженням серії нападів на активістів, які відбувалися в Москві і Санкт-Петербурзі останнім часом.

«Ці напади були пов’язані з організацією кремлівського ресторатора Пригожина», – сказала Латиніна в ефірі «Коду доступу».

Вона пов’язує напад з позицією «Нової газети», в якій працює, та публікаціями, присвяченими Євгену Пригожину.

«Облили мене лайном чи ні, насправді не має значення. Це жартики. Але якщо його не зупинити (а зупинити його можна одним дзвінком), будуть трупи реальні. І в лайні буде вже не президентський кухар, а Володимир Володимирович Путін», – вважає Юлія Латиніна.

За словами головного редактора радіостанції «Эхо Москвы» Олексія Венедиктова, справою вже зацікавилася російська поліція.

Радіостанція «Эхо Москвы», «Новая газета» і ще кілька засобів інформації залишаються в Росії нечисленними майданчиками, на яких можливе висловлення думок, альтернативних позиції російської влади.

XS
SM
MD
LG