Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 15:06

Луценко: фірми Курченка і Клименка завдали збитків на майже 200 мільярдів гривень


Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко оцінює у щонайменше 198 мільярдів гривень збитки, завдані державі діяльністю фірм зі сфери впливу колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка і бізнесмена Сергія Курченка. Про це Луценко заявив під час виступу у Генпрокуратурі з нагоди Дня Незалежності України.

«Згідно з інформацією, яку надає спеціальна група з розслідування злочинів у складі організованої групи Януковича за епізодами діяльності Клименка і Курченка управлінням військової прокуратури, на сьогодні оцінка збитків становить 198 мільярдів гривень», – сказав Юрій Луценко.

Генпрокурор додав, що йдеться поки лише про половину фірм зі сфери впливу Клименка й Курченка, робота яких проаналізована слідством.

Олександр Клименко був міністром за часів президентства Віктора Януковича, тоді ж стало відомо і про бізнес-активність Сергія Курченка. Після Революції гідності і Клименко, і Курченко залишили територію України і, за деякими даними, перебувають у Росії.

Клименко раніше спростовував висунуті проти нього в Україні обвинувачення. Сергій Курченко оскаржує у європейському Суді загальної юрисдикції запроваджені проти нього санкції ЄС.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG