Доступність посилання

ТОП новини

Туреччина надсилає більше танків у Сирію


Дим над прикордонним сирійським містом Джараблус, фото з турецького боку кордону, 24 серпня 2016 року

Туреччина надіслала більше танків на північ Сирії і застерегла підтримуваних США курських бійців, щоб вони відступили.

Це сталося наступного дня після того, як турецькі війська за підтримки авіаударів міжнародної коаліції під проводом США розпочали у Сирії операцію проти угруповання «Ісламська держава».

Понад 20 турецьких танків 25 серпня взяли участь в операції зі звільнення від ісламістів території навколо міста Джараблус. Турецькі війська також не дозволили курським бійцям увійти на зайняту територію.

24 серпня турецькі танки перетнули кордон із Сирією. Турецькі військові, об’єднавшись з сирійськими повстанцями вибили бойовиків угруповання «Ісламська держава» з міста Джараблуса.

При цьому Туреччина застерегла курдське збройне формування «Загони народної самооборони» (YPG), щоб вони відійшли від річки Євфрат.

Туреччина вважає, що партія «Курдський демократичний союз» (PYD) і курдські «Загони народної самооборони» (YPG) пов’язані з угрупованням «Курдська робітнича партія» (PKK), яке бореться за автономію курдів на південному сході Туреччини. Туреччина, США і Євросоюз визнали PKK терористичною організацією. Але Вашингтон підтримує «Курдський робітничий союз» у боротьбі проти угруповання «Ісламська держава» у Сирії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG