Доступність посилання

ТОП новини

Екс-чиновник Міноборони США став радником «Укроборонпрому»


Колишній керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США «Darpa», а нині директор американської компанії «Tony Tether&Associates» Ентоні Тетер став радником з питань довгострокового розвитку «Укроборонпрому». Відповідний меморандум екс-працівник Міноборони США і українське відомство підписали 26 серпня в Києві.

Як зазначили в «Укроборонпромі», співпраця з американським експертом полягатиме в розробці стратегії розвитку українських технологій. Також Ентоні Тетер допоможе інтегрувати світові практики менеджменту, що допоможе концерну отримати доступ до світових ринків, кажуть у відомстві.

«Сьогодні ми підписуємо документ, згідно з яким Ентоні Тетер є радником «Укроборонпрому», і, відповідно до документу, нам буде доступна сучасна і найбільш актуальна інформація про тенденції розвитку. Це забезпечить міцність і перевагу Збройних сил України і незалежність нашої країни. Це дозволить 80-тисячному колективу «Укроборонпрому» бути ефективними економічно», – зазначив генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

Він назвав угоду «знаковим моментом» для концерну і держави. «Цей меморандум дуже корисний для всіх. Це саме той випадок, коли ми два додамо до двох і в результаті отримаємо п’ять», – сказав Ентоні Тетер.

Ентоні Тетер був президентом компанії Sequoia Group, яка надавала послуги з управління програмами стратегії розвитку для уряду і промисловості США. Також він працював у Міністерстві оборони США на посаді директора з технологій стратегічного управління і директором Національного розвідувального управління в апараті Міністерства оборони США. У 1986 році отримав національну медаль цивільного співробітника Міністерства оборони та медаль «За бездоганну службу».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG