Доступність посилання

ТОП новини

Делегація НАТО з оборонного планування перебуває в Україні


В Україні з візитом перебуває делегація НАТО з питань оборонного планування, повідомляє Міністерство оборони України.

Візит делегації альянсу розпочався 29 серпня. Його мета полягає у проведенні експертного засідання з питань участі України в процесі планування й оцінки сил. Делегацію альянсу очолює представник управління планування департаменту оборонної політики і планування міжнародного секретаріату НАТО Дейвід Браун.

У Києві з представниками НАТО зустрівся заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов. Також відбулися переговори у складі делегацій.

«Сторони обговорили хід виконання заходів реформування Збройних сил України і напрямки подальшого надання експертно-дорадчої і практичної підтримки Збройним силам України з боку НАТО, у тому числі з урахуванням підсумків цьогорічного саміту НАТО у Варшаві, під час якого відбулося засідання комісії Україна – НАТО», – мовиться в повідомленні.

Крім того, під час візиту відбудуться робочі зустрічі делегації НАТО з питань оборонного планування з керівниками профільних структурних підрозділів Міноборони і Генерального штабу ЗСУ, а також представниками Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з питань надзвичайних ситуацій і Служби безпеки України.

Нещодавно президент України Петро Порошенко закликав НАТО зберігати на порядку денному питання російської агресії проти України.

XS
SM
MD
LG