Доступність посилання

ТОП новини

Україна та Грузія отримають візову лібералізацію в 2016 році – єврокомісар Ган


Комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган

Комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган заявив 3 вересня, що в цьому році в Європейському парламенті і серед країн-членів ЄС буде ухвалене рішення про лібералізацію візового режиму для України та Грузії.

«Серед країн-членів існує очікування того, що обидві країни мають отримати це (візову лібералізацію – ред.)», – заявив Ган, спілкуючись із кореспондентом Радіо Свобода на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Братиславі.

Європейський парламент і Європейська рада мають дати «зелене світло» в цій справі. Джерела Радіо Свобода в ЄС переконані, що це станеться в жовтні або листопаді 2016 року, і громадяни України та Грузії зможуть їздити до країн шенгенської зони без віз уже взимку.

Улітку Німеччина заблокувала рішення про надання лібералізації візового режиму Грузії. За повідомленнями, Берлін побоювався сплеску злочинів, скоєних грузинами в Німеччині.

Ган вважає, що створення наприкінці осені механізму припинення видачі віз із боку ЄС у разі виникнення проблем «має усунути всі суперечливі питання».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG