Доступність посилання

ТОП новини

Рада дозволила перераховувати сім’ям військових, які потрапили в полон, їхнє грошове забезпечення


Верховна Рада дозволила перераховувати сімя’м розмір посадового окладу та інших виплат військовослужбовців, які потрапили в полон.
За ухвалення за основу і в цілому законопроекту № 4878 проголосували 237 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Документ передбачає, що за військовослужбовцями, захопленими в полон або заручниками, зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням та інші.

Сім’ям таких військовослужбовців щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення.

Проте, згідно з документом, це правило не поширюватиметься на тих військовослужбовців, які добровільно здалися в полон, самовільно залишили військові частини (місця служби) або дезертирували зі Збройних сил України.

Сьогодні віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко заявляє, що, за уточненими даними СБУ, в полоні бойовиків на окупованих територіях перебуває 115 громадян України, майже половина з яких військові. Також, за її даними, ще 498 людей вважаються зниклими безвісти.

Звільнення полонених є однією з умов Мінських угод.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG