Доступність посилання

ТОП новини

Запорізька облрада ухвалила звернення про визнання Росії країною-агресором


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Запорізька облрада ухвалила звернення про визнання Росії країною-агресором, а так званихугруповання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціям. За відповідне рішення проголосували 43 депутати із 46 зареєстрованих перед початком сесійного засідання облради.

«Ми вимагаємо від Російської Федерації забезпечити неухильне виконання Мінських угод, вивести військових із території Донецької та Луганської областей, припинити збройну підтримку терористів – бойовиків», – йдеться у зверненні ради.

Запорізькі депутати також закликають міжнародне співтовариство визнати факт агресії проти України, окупації її території і посилити вимоги щодо повернення до міжнародно визнаних кордонів України.

Також під час сесійного засідання депутати Запорізької облради ухвалили рішення щодо визнання добровольців учасниками АТО.

9 квітня 2015 року Запорізька обласна рада попереднього скликання вже ухвалювала рішення про визнання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями.

Наприкінці січня 2015 Верховна Рада підтримала звернення до міжнародних організацій про визнання угруповань «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями, а також про визнання Росії країною-агресором. Це звернення Ради не має юридичних наслідків.

XS
SM
MD
LG