Доступність посилання

ТОП новини
16 Липень 2018, Київ 04:47

Керівник громадської організації «Громадянський корпус «Азов – Крим» Станіслав Краснов на початку доби 23 вересня вийшов зі слідчого ізолятора. Про це повідомив депутат Верховної Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук та інші користувачі соціальних мереж.

Депутат вказав у Facebook, що Краснова «звинувачували в шпигунстві на користь Московії, а насправді травили за організацію блокади Криму».

Станіслав Краснов був затриманий співробітниками СБУ із застосуванням фізичної сили під Києвом в ніч з 28 на 29 лютого 2016 року. Термін його тримання під вартою неодноразово продовжувався в судах.

В СБУ стверджують, що Краснов закладав у схованку неподалік автозаправної станції гранати й вибухові речовини загальною потужністю 42 кілограми у тротиловому еквіваленті.

Керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук раніше заявив, що Краснов незадовго до затримання виїжджав до Білорусі для зустрічі зі своїм куратором із російських спецслужб. В СБУ також заявляють, що Краснов передав російським спецслужбам списки військовослужбовців полку «Азов».

Краснов наполягає, що СБУ сфальсифікувала справу проти нього і мстить за викриття незаконної діяльності представників правоохоронних органів України у 2013 році на території Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG