Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 14:47

Рева розраховує на внесення до Ради законопроекту про монетизацію пільг до 2017 року


Андрій Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева розраховує на внесення до Верховної Ради законопроекту про монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті до 2017 року.

«Такий законопроект Міністерством соціальної політики розроблено, і після того, як він буде схвалений Кабінетом міністрів України, його буде подано на розгляд Верховної Ради України, ми сподіваємося до кінця року», – сказав міністр на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

Якщо систематизувати і потім ці пільги монетизувати, тобто виплачувати в грошовій формі, то після цього можна сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використати їх на власний розсуд, зазначив Рева.

У минулому році на той час міністр соціальної політики Павло Розенко заявляв, зокрема, на необхідності монетизації пільг на проїзд та реформування системи пільг з метою посилення адресності їх надання. Він повідомив, що наразі держава відшкодовує перевезення пільговиків транспортним підприємствам. Розенко наголосив, що влада залишити право на безкоштовний проїзд, але кошти повинні відшкодовуватися безпосередньо людині.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG