Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 21:06

У мерії Дніпра заявляють, що постачати гарячу воду жителям «економічно невигідно»


У новому опалювальному сезоні Дніпро буде без гарячої води, бо її постачання «економічно невигідне», повідомив заступник міського голови, керівник департаменту з питань комунального господарства Михайло Лисенко.

За його даними, гаряче водопостачання в місті не планують через високу вартість послуги – 70 гривень за кубометр гарячої води.

«Що стосується гарячої води – ми орієнтовно зробили калькуляцію. Проблеми подати гарячу воду зараз немає. Але вартість одного кубометра гарячої води буде становити близько 70 гривень. Скільки квартир зі ста погодяться платити 70 гривень за куб? Я думаю – максимум десять. За таких умов це економічно невигідно», – заявив Лисенко.

Водночас посадовець повідомив, що проблему з гарячим водопостачанням жителі міста вирішують самотужки, встановлюючи водонагрівачі і колонки.

За даними Дніпровської міської ради, опалювальний сезон у місті розпочався вчасно, з теплом наразі 100% об’єктів соціальної сфери і близько 90% житлового фонду. В будинках, які поки що без тепла, обіцяють увімкнути опалення до кінця тижня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG