Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 13:52

Верховний суд скасував виділення землі Льовочкіну та його родичу – Генпрокуратура


Колишній глава Адміністрації президента Януковича Сергій Льовочкін (архівне фото)

Верховний суд за заявами Генеральної прокуратури скасував судові рішення щодо виділення земельних ділянок у селищі Козин, власниками яких стали колишній глава Адміністрації президента часів Януковича та його родич. Про це повідомляє 12 листопада прес-служба Генпрокуратури.

За цим повідомленням, таке рішення Верховний суд ухвалив 9 листопада.

Як зазначили в ГПУ, виконавчий комітет Козинської селищної ради Київської області у 2002 році усупереч вимогам закону «Про місцеве самоврядування», ст. ст. 116, 118 Земельного кодексу та поза межами наданих йому законом повноважень ухвалив рішення, якими передано у приватну власність громадян земельні ділянки для забудови загальною площею майже 0,50 га.

Надалі власниками цих земель стали колишній глава Адміністрації президента часів Віктора Януковича та його родич.

«Незважаючи на правомірність доводів прокурора про відсутність у виконавчого комітету ради права ухвалювати рішення про надання у власність земель комунальної власності, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ погодився із судом апеляційної інстанції, який у задоволенні позовів відмовив», – повідомили в ГПУ.

Після цього Генпрокуратура подала заяви до Верховного суду про перегляд судових рішень.

«Найвищий судовий орган погодився з доводами прокурора і 09.11.2016 скасував незаконні судові рішення, а справи направив на новий розгляд до суду першої інстанції», – інформують у Генпрокуратурі.

Сергій Льовочкін керував Адміністрацією президента з 25 лютого 2010 року до 17 січня 2014 року.
Влітку 2016 року суд призначив експертизу острова депутата Юлії Льовочкіної біля річки Козинка.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG