Збірна України виграла перший тайм матчу з командою Фінляндії

Символ чемпіонату світу 2018 року в Росії – вовк Забивака

В Одесі завершився перший тайм відбірного матчу чемпіонату світу 2018 року між національними збірними України та Фінляндії. Перед ведуть господарі – 1:0.

Єдиний гол із передачі Євгена Коноплянки забив Артем Кравець. Це сталося на 24-й хвилині.

Раніше у відбірній групі І збірна Хорватії виграла у команди Ісландії домашній поєдинок четвертого туру відбірного турніру чемпіонату світу в групі І. Марсело Брозович ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок на 15-й хвилині, він же в компенсований час у схожій ситуації встановив остаточний результат – 2:0.

Із таким же рахунком 2:0 команда Туреччини виграла у косоварів.

Хорвати набрали 10 очок, ісландці мають сім балів, збірна України – 5, так само, як і турецька команда. По одному очку мають аутсайдери – команди Косова та Фінляндії.