Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 19:31

«Демальянс» закликав Порошенка не балотуватися знову і не переобрав депутатів у керівництво


Петро Порошенко

Партія «Демократичний альянс» на своєму з’їзді в суботу закликала президента України Петра Порошенка не балотуватися на другий термін і не переобрала до нового складу керівництва кількох народних депутатів-членів партії, що були обрані від «Блоку Петра Порошенка» і опинялися в осередді скандалів останнім часом.

Як мовиться в політичній резолюції партії, вона «вимагає від політиків старої формації, заплямованих корупцією, причетних до провалів новітньої історії України, вийти з гри та відкрити політичний простір для нового покоління».

Партія також закликає президента Петра Порошенка «відмовитися від ідеї балотування на другий термін задля того, аби решту каденції присвятити справжній боротьбі за зміни, а не боротьбі за політичні дивіденди, яка неминуче зробить його заручником популізму та угодником олігархічних кланів», мовиться в заяві.

За результатами обрання керівних органів партії втратила посаду співголови народний депутат Світлана Заліщук, а посаду члена правління партії народний депутат Сергій Лещенко. Обидва, як з’ясувалося з їхніх електронних декларацій, придбали дорогі помешкання; при цьому, на думку критиків, обидва не зуміли переконливо пояснити джерела таких коштів. Правоохоронні органи заявили, що не знайшли підстав порушувати проти них кримінальні справи. Також перестав бути членом правління партії народний депутат Мустафа Найєм, що виступав на підтримку перших двох.

Усі ці троє депутатів були обрані до Верховної Ради за списками партії «Блок Петра Порошенка» і перебувають у складі її фракції, хоча нині є членами партії «Демальянс», по суті опозиційної до «БПП». Нещодавно фракція «БПП» виключила депутатів Заліщук, Лещенка і Найєма зі складу міжнародних парламентських делегацій. Вони назвали це «дріб’язковою помстою», у «Блоці Порошенка» назвали виключення членів іншої партії логічним.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG