Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 23:09

МЗС Таджикистану скасувало акредитації шести кореспондентам Радіо Свобода в Душанбе – журналісти 


Міністерство закордонних справ Таджикистану скасувало акредитації для шести кореспондентів Радіо Вільна Європа/Таджицької служби Радіо Свобода 25 листопада. Як повідомив мовник, причиною стала відмова служби видалити повідомлення про те, що дочка президента Емомалі Рахмона зайняла високу державну посаду.

У заяві Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода йдеться, що чиновники МЗС дали журналістам Таджицької служби п'ять хвилин на те, аби видалити повідомлення про президентську доньку з сайту, інакше кореспонденти служби в Душанбе позбудуться акредитацій.

Повідомляється, що дію акредитацій призупинили в другій половині дня 25 листопада після того, як Таджицька служба Радіо Свобода перевірила дані повідомлення і вирішила зберегти його.

Шестеро журналістів, які втратили свої акредитації, не мали нічого спільного з новиною про те, що третя дочка президента Таджикистану Емомалі Рахмона Рукшона Рахмонова стала керівником Департаменту МЗС з питань міжнародних організацій.

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода повідомило, що МЗС Таджикистану відмовилося вказувати причину відмови в акредитації журналістам.

Це вже вдруге за останні два тижні таджицька влада вимагає, аби Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода видалило повідомлення зі свого веб-сайту. 6 листопада чиновники вимагали прибрати повідомлення від Держдепартаменту США з попередженням американським громадянам не їхати до Таджикистану через потенційну терористичну загрозу. Тоді журналісти відмовилися зняти повідомлення з сайту.

Президент Радіо Вільна Європа/ Радіо Свобода Томас Кент висловив обурення діями влади Таджикистану щодо журналістів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG