Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 02:14

Росія: з поліції відпустили оператора «Дождя», затриманого у Краснодарському краї


У Росії відпустили екологічних активістів, а також оператора телеканалу «Дождь», затриманих біля селища Кабардинка Краснодарського краю, де, ймовірно, знаходиться дача бізнесмена Євгена Пригожина. Про це 3 грудня повідомляється у Twitter Екологічної вахти по Північному Кавказу.

Як повідомляє «Медіазона», позаштатного співробітника «Дождя» Сергія Петрова і трьох екологічних активістів Дмитра Шевченка, Павла Суганеєва і Віктора Чирикова доставили до відділку поліції після того, як співробітники приватного охоронного підприємства затримали їх у лісосмузі на околиці дачі бізнесмена Євгена Пригожина, якого ЗМІ називають «особистим кухарем» Володимира Путіна. При цьому охоронці стерли відеозаписи, зроблені активістами.

Напередодні повідомлялося про затримання оператора і активістів у другій половині 2 грудня.

У жовтні Фонд боротьби з корупцією оприлюднив розслідування про активи Євгена Пригожина. За даними організації, компанії, пов’язані з бізнесменом, за останні п’ять років отримали державні контракти приблизно на суму близько 200 мільярдів рублів. Ці компанії займаються забезпеченням харчування військовослужбовців і обслуговуванням житлово-комунального господарства військових містечок.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG