Доступність посилання

ТОП новини

США: колегія виборників вимагає інформацію про можливі зв’язки Трампа з Росією


Дональд Трамп
Дональд Трамп

У США десять членів колегії виборників вимагають більше інформації від представників розвідки про можливі зв’язки обраного президента Дональда Трампа з Росією.

Колегія виборників адресувала відкритого листа директору Національної розвідки Джеймсу Клепперу перед голосування 19 грудня, яке остаточно підтвердить результати президентських виборів у США.

«Виборники хочу отримати інформацію від представників розвідки щодо їхнього розслідування про зв’язки між Дональдом Трампом, представниками його кампанії чи оточення з російським втручанням у вибори», – мовиться у листі, опублікованому 12 грудня.

Раніше представники розвідки США заявили, що російські хакери здійснювали атаки не лише щодо Демократичної партії і її лідерів, але вони зробили це, щоб зменшити шанси на перемогу на виборах Гілларі Клінтон.

Новообраний президент США Дональд Трамп розкритикував висновки ЦРУ про втручання Росії у вибори. Трамп уже раніше заявляв, що винуватцем може бути Китай або просто випадковий хакер.

Президент США Барак Обама 9 грудня оголосив перевірку кампанії кібератак, але, сказав він, це стосується не лише Росії чи виборів.

Видання The New York Times повідомило, що 9 грудня співробітники розвідки дійшли висновку, що російські хакери також мали доступ до комп’ютерів Республіканської партії, але не оприлюднювали потенційно небезпечні електронні листи або інші матеріали, як це було вчинено, як вважають, з демократами.

XS
SM
MD
LG