Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2018, Київ 08:45

Угорську телепрацівницю, що била мігрантів ногами, засудили умовно


Фото інциденту 9 вересня 2015 року

Угорську жінку-телеоператора, знімки якої, коли вона била ногами мігрантів біля кордону з Сербією на півдні Угорщини 2015 року, широко публікувалися в засобах інформації, визнали винною у вандалізмі й засудили умовно.

Суд у місті Сеґеді на півдні Угорщини визнав, що Петра Ласло своїми діями, що викликали «обурення і гнів», порушила суспільний мир, і засудив її до трьох років позбавлення волі умовно.

І її адвокат, і прокурор заявили, що оскаржать вирок – перший вважає його надмірним, другий надто м’яким.

Після появи у вересні 2015 року фотографій, на яких було видно, як Ласло б’є ногами дівчину і хлопця, а потім збиває з ніг чоловіка з дитиною в руках, мігрантів, що намагалися прорватися крізь кордон поліції, її звільнили з роботи. Вона тоді заявляла, що перелякалася і що їй здавалося, що на неї нападають. Пізніше вона дала інтерв’ю російському щоденникові «Ізвестія», в якому заявила, що її життя зруйноване і що вона думає перебратися жити до Росії.

2015 року через Угорщину в намаганні дістатися країн Західної Європи пройшли понад 400 тисяч мігрантів. Ці числа різко зменшилися, коли влада країни фізично перекрила кордон із Сербією колючим дротом.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG