Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 08:31

Садовий: у Львові накопичилося понад 7 тисяч тонн відходів, які нікуди вивозити


Сміття на одній з вулиць Львова, 20 березня 2017 року

Міський голова Львова Андрій Садовий заявляє, що у Львові накопичилося понад 7 тисяч тонн відходів, які нікуди вивозити.

«Я кажу, що сьогодні існує проблема: більш ніж 7 тисяч тонн відходів лежать на землі, їх нікуди вивозити, маючи в Україні тисячі полігонів. Усі кажуть, що проблеми немає, меморандум підписали – і все вирішили. На жаль, меморандум не працює в тому обсязі, в якому ми очікували», – сказав Садовий на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій.

За його словами, лише три міста погодилися приймати загалом 80 тонн відходів зі Львова на добу, перенакопичення сьогодні надзвичайно критичне в межах міста.

«Якщо держава буде послідовною і всі, хто підписали меморандум, будуть тримати слово, тоді питання може бути вирішене, якщо ні, то треба вживати зовсім інші заходи… Ми поінформували усі служби, щоб бути готовими до наступних кроків, а наступний крок – це ініціатива оголошення надзвичайного стану, але таке рішення може ухвалювати лише держава, місто не має права таке рішення приймати», – зазначив Садовий.

Міські голови 19 міст Львівщини підписали меморандум про вивезення твердих побутових відходів зі Львова упродовж двох років на місцеві полігони. Очікувалося, що Львівська міськрада виділить кожному з міст по 70 мільйонів гривень субвенції, а з обласного бюджету для облаштування і підтримки сміттєзвалищ і полігонів кожному з міст нададуть по 30 мільйонів гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG