Доступність посилання

ТОП новини
21 Серпень 2018, Київ 20:59

Amnesty International закликає силовиків ефективно розслідувати напад на «Марш Рівності» у Харкові


Представництво міжнародної правозахисної організації Amnesty International в Україні закликає правоохоронців ефективно й невідкладно розслідувати напад на учасників «Маршу Рівності» у Харкові.

«Ми також звертаємось до представників влади із закликом впроваджувати політику, спрямовану на забезпечення фундаментальних прав громадян на свободу мирних зібрань та свободу вираження; культивувати в публічному дискурсі ідеї рівності та різноманіття, докладати максимальних зусиль для забезпечення безпеки учасників мирних зібрань та захисту прав людини в Україні», – сказала директор Amnesty International Україна Оксана Покальчук, яку цитує прес-служба організації.

У Харкові під час «Маршу рівності» близько 30 громадян, які ховали свої обличчя, намагалася перешкодити проведенню акції, нецензурно висловлювалися та погрожували її учасникам. Вони кидали в учасників заходу та патрульних яйця і зеленку. Після цього сталася штовханина, згодом до поліції доставили кількох учасників конфлікту.

17 травня – Міжнародний день проти гомофобії і трансфобії. Саме 17 травня 1990 року гомосексуальність була вилучена з Міжнародної класифікації хвороб (МКХ). Цього дня мітинги, марші відбулися у різних містах України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG