Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 16:30

У ДТЕК вимагають правової оцінки заяв Семенченка


У компанії ДТЕК українського бізнесмена Ріната Ахметова вимагають від правоохоронних органів негайно дати оцінку заявам народного депутата Семена Семенченка щодо можливого блокування Бурштинської ТЕС.

«Погрози народного депутата від партії «Самопоміч» Семена Семенченка щодо силового захоплення і блокування підприємства ДТЕК Бурштинська ТЕС, яке є невід’ємною частиною української енергосистеми, є повною зневагою до законодавства і Конституції України і повинні отримати оцінку і реакцію правоохоронних органів. На тлі збереження надзвичайного стану в енергетиці і підвищеного навантаження на станції газової групи в результаті втрати антрацитових шахт подібні дії «народного обранця» можна розцінювати як диверсію проти енергетичної безпеки України та процесу відновлення економіки країни», – мовиться у заяві ДТЕК, оприлюдненій 26 травня.

Народний депутат Семен Семенченко заявив, що наступний етап після блокади ОРДЛО передбачає повернення у державну власність підприємств Ріната Ахметова та інших олігархів, де вони не виконують інвестиційних зобов’язань.

«Наступний етап буде широким, ніж блокада… Наше перше завдання – повернути у держвласність підприємства Ахметова й інших олігархів, де вони не виконують інвестиційних зобов’язань», – заявив Семенченко в інтерв’ю «Цензор.НЕТ», опублікованому 25 травня.

Упродовж кількох місяців українські активісти блокували торгівлю з непідконтрольною територією, зокрема, не пропускали на цю територію локомотиви і вагони залізниці. Активісти заявляли, що це сприятиме звільненню українських заручників на Донбасі й наблизить завершення бойових дій.

Ватажки угруповань «ЛНР» і «ДНР» заявили, що через цю блокаду на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють на територіях, захоплених цими угрупованнями, з 1 березня запровадять «зовнішнє управління».

У середині березня компанії Ріната Ахметова ДТЕК і «Метінвест» заявили про повну втрату контролю над своїми підприємствами на окупованій території Донбасу. У компанії ДТЕК повідомили, що на захоплених бойовиками угруповань «ДНР» і «ЛНР» шахтах є близько 430 тисяч тонн антрациту, який може бути незаконно ввезений, і назвали злочинними «усі спроби збуту цього вугілля».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG