Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 00:00

Порошенко: перша українська делегація в день настання безвізу прибуде до Литви


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що перша українська офіційна делегація в день настання безвізу прибуде до литовського Вільнюса.

«Це історичний момент. Незабаром буде 11-е число, і о 12-й ночі настане безвізовий режим. І ми приїдемо до Вільнюса з делегацією в той же день. Це повний вихід України з Російської імперії й повернення України до європейської спільноти», – сказав Порошенко в Харкові під час зустрічі з президентом Литви Далею Ґрібаускайте.

Литовський президент також підтвердила цю інформацію.

«Треба вас вітати через те, що через всі ці роки після Майдану саме ви виконали дуже складні завдання. Запровадили дуже важкі реформи, щоб мати сьогодні безвізовий режим… і ми знаємо, що перший ваш літак приземлиться у нас, і ми хочемо першими привітати, тому що ми завжди відчували, що ми є вашими друзями», – сказала вона.

Із 11 червня для громадян України запроваджується безвізовий режим з ЄС. Це стало можливим після того, як Рада міністрів Євросоюзу 11 травня ухвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять у ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії. Для безвізових поїздок громадянам України необхідно мати біометричний паспорт.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG