Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2018, Київ 23:19

Ставлення росіян до України за останні місяці погіршилося – опитування


Ставлення росіян до України за останні місяці погіршилося. Про це свідчить травневе опитування соціологів «Левада-центру».

За даними соціологів, лише 26 відсотків росіян ставляться до України добре, у березні про позитивне ставлення заявляла третина опитаних.

Погано до України ставляться 59 відсотків росіян, що на три відсотки більше, ніж у березні.

На думку соціологів, на російських респондентів впливають повідомлення про блокування в Україні російських соціальних мереж, розмови про можливе запровадження віз, посилення санкцій. За даними опитування «Левада-центру», понад третина росіян (35 відсотків) виступила за візовий режим з Україною.

На початку червня російський «Левада-центр» повідомив, що число росіян, які називають Україну ворогом, досягло максимуму за весь час досліджень. Так вважають 50% опитаних цього року проти 37% у 2015 році, 48% – у 2016-у.

Росія неодноразово заперечувала участь своїх військових у конфлікті на Донбасі, який триває від квітня 2014 року. Про те, що Росія направляє на схід України зброю і військових, заявляють Київ і Захід. Москва ж визнає лише присутність російських «добровольців» на Донбасі.

За останніми даними ООН, від початку збройного конфлікту на сході України загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG