Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 03:50

Президент призначив Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки


Єгор Божок

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки України, повідомляє прес-служба глави держави.

За повідомленням, 13 вересня президент представив Божка колективу.

«Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи», – сказав Петро Порошенко.

За словами президента, робота Єгора Божка у місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля міжнародних партнерів на підтримку України і підсилити обороноздатність держави.

Від червня 2015 року Єгор Божок виконував обов’язки голови місії України при НАТО.

У липні цього року Порошенко призначив головою місії України при НАТО першого заступника міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

У квітні 2016 року президент звільнив Віктора Гвоздя з посади голови Служби зовнішньої розвідки України, який очолював відомство від лютого 2014 року.

Служба зовнішньої розвідки є державним органом, який здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах. Серед завдань відомства – отримання, аналітичне опрацювання та надання керівникам вищих органів державної влади розвідувальної інформації, вжиття заходів протидії зовнішнім загрозам нацбезпеці України, життю, здоров’ю її громадян та об’єктам державної власності за межами України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG