Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 08:19
Новини | Політика

Шахтарі «Селидоввугілля» припинили голодування


«Селидоввугілля», 10 червня 2016 року

«Селидоввугілля», 10 червня 2016 року

Шахтарі держпідприємства «Селидоввугілля» 10 липня припинили голодування. Таке рішення ухвалили на зустрічі шахтарів та членів їхніх родин з лідерами первинної профспілкової організації.

Лідери профспілки заявили, що перенесуть боротьбу у Київ, де планують провести переговори про виплату зарплат за травень і червень з міністром вугільної промисловості.

10 липня кілька сотень людей зібралися на головній площі міста Селидове Донецької області з вимогою до уряду виплатити заробітні плати працівникам державних шахт, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Ми не хочемо дестабілізувати ситуацію чи створювати якусь партію, ми лише хочемо, щоб нам виплатили зарплату», – заявив голова профспілки шахти Віктор Трифонов.

Раніше троє шахтарів були госпіталізовані після семиденного голодування, яке вони оголосили на знак протесту, повідомили Радіо Свобода у профспілці шахти.

Працівникам державної шахти «Селидоввугілля» не виплатили зарплату за травень і червень, і лише частково виплатили – за квітень. Шахтарі оголосили голодування 4 липня.

Минулого тижня представникиДП«Селидоввугілля» зустрічалися з міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. Про підсумки зустрічі у Міністерстві не повідомляли.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG