25 травня 2016, Київ 00:28

  Політика

  «Режим Януковича – це не український народ» – Олександр Тимошенко

  Олександр Тимошенко
  Олександр Тимошенко

  Мультимедіа

  Аудіо
  Прага – Олександр Тимошенко – чоловік колишнього прем’єра України Юлії Тимошенко – заявляє про те, що попросив про політичний притулок в Чехії через тиск та переслідування з боку нинішньої української влади. Чехія оголосила про надання йому притулку 6 січня. Тепер у Чехії Олександр Тимошенко реєструє громадське об’єднання «Батьківщина», почесними президентом якого має стати його донька Євгенія. Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.
   
  – Якими є Ваші перші враження після того, як ви дізналися, що уряд Чеської республіки надав Вам політичний притулок?
  Я був змушений виїхати з України та звернутись про політичний притулок через неймовірний тиск та переслідування з боку нинішньої української влади

  – Перш ніж відповідати на це запитання, я хотів би сказати таке: 6 січня 2012 року рішенням Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки мені, Олександру Тимошенку, надано політичний притулок. Я вдячний Чеській Республіці за наданий мені міжнародний захист.
   
  Я був змушений виїхати з України та звернутись про політичний притулок через неймовірний тиск та переслідування з боку нинішньої української влади – авторитарного режиму Президента Януковича.
   
  В Україні за вказівкою Президента Януковича по надуманих кримінальних справах ув'язнено низку політиків – посадовців попереднього уряду. Зокрема, без жодної провини на сім років позбавлено волі мою дружину – Юлію Тимошенко, колишнього прем'єр-міністра та кандидата у президенти України, якій не вистачило лише 3%, щоб випередити Януковича на виборах 2010 року.
   
  Владний режим в Україні не гребує жодними брудними методами. Їм не вдалося зламати Юлію Тимошенко ні залякуванням, ні судами, ні ув'язненням, ні тортурами, і вони пішли на ще бридкіші речі – почали переслідувати мене та інших членів її родини. Я не хочу давати Януковичу жодного додаткового важеля тиску на лідера опозиції, і для мене політичний притулок це єдиний спосіб досягнути цієї мети.
  Український народ довго не терпітиме. Одного разу українці вже поставили Януковича на місце – незабаром поставлять вдруге і остаточно

  Я щиро вдячний країнам Європейського Союзу за глибоке розуміння ситуації в Україні, несприйняття ініційованих українською владою політичних репресій, рішуче засудження протизаконного арешту та неправосудного вироку моїй дружині, Юлії Тимошенко, ув'язнення низки інших опозиційних політиків. Дякую Уряду Чеської республіки за його рішення щодо мене.
   
  Сьогодні я, а також частина опозиційних до режиму Януковича політиків, змушені перебувати поза батьківщиною. Але це - тимчасово. Переконаний, що український народ довго не терпітиме нинішню бездарну, корумповану і авторитарну владу на чолі з Януковичем. Одного разу, під час Помаранчевої революції 2004 року, українці вже поставили Януковича на місце - незабаром поставлять вдруге і остаточно.
   
  Чому ви вирішили просити політичний  притулок у Чеській Республіці?
  x

  – З Чеською Республікою в мене давня співпраця. Крім того нами в грудні 2011 року були подані документи в Празі на реєстрацію міжнародної громадської організації «Батьківщина». Крім цього – Чехія – це країна, де на відміну від України, забезпечується повага прав і свобод людини. Я вдячний Чеській Республіці за цей крок і буду все робити від мене як громадянина України залежне для зміцнення економічних зв’язків Чехії та України.
  Режим Януковича – це не український народ. Це купка колишніх бандитів, одягнутих у Brioni

  Потрібно зрозуміти, що режим Януковича – це не український народ. Це купка колишніх бандитів, одягнутих у Brioni, які неправдою через маніпулювання українським законодавством забезпечили собі абсолютну владу в країні, обманюють і грабують український народ. Народ не вибирав президента України з такими повноваженнями, він не давав парламенту такі повноваження. Народ не обирав «тушок» окремими депутатами, він голосував за партійні фракції. Саме через зраду окремих депутатів, відбувся в країні конституційний переворот, який уже забезпечив диктатуру в особі режиму Януковича, який всі ці роки боровся проти Юлії Тимошенко. Сьогодні Юлія Тимошенко та інші політичні в’язні знаходяться в тюрмах, а Янукович разом зі своїми синами та хунтою в особі Фірташа, Льовочкіна, Хорошковського, Кузьміна та своїх синів грабують український народ.
   
  Я приїхав сюди благати світ допомогти визволити мою дружину з тюрми, врятувати її від тортур та знущань режиму.
   
  – Як ви зможете з-за кордону підтримувати дружину, чи маєте у своїх руках якісь можливості контактів з нею, якщо так, то які ?
  Я закликаю країни Європи ввести санкції. Двічі судимий колишній злочинець формує в Україні тоталітарний режим

  – Знаєте, я кожен день стежу за всіма новинами з України і також кожен день спілкуюсь з родиною та друзями. Державна пенітенціарна служба України дезінформує суспільство, розповсюджуючи інформацію про ніби-то надання Юлії Тимошенко необхідної медичної допомоги у слідчому ізоляторі Качанiвської виправної колонії № 54 в Харкові. Владі не вдалося політично знищити Юлію Тимошенко, увесь світ визнав замовність переслідування лідера опозиції, тому зараз вони намагаються реалізувати сценарій із фізичного знищення, позбавляючи Юлію Тимошенко кваліфікованої медичної допомоги. Навіть у таке велике свято, як Різдво, вони продовжують розповсюджувати неправду, що проводять якісь медичні обстеження.
   
  Я закликаю увесь світ зрозуміти, що режиму Януковича не потрібна живою Юлія Тимошенко. Я звертаюся до лідерів всіх країн світу з проханням захистити мою дружину від фізичного знищення в застінках режиму Януковича. У січні 2009 року Юлія Тимошенко рятувала від холодної зими всю Європу, тому зараз потрібно рятувати її.
   
  Я закликаю країни Європи ввести санкції проти керівників сьогоднішньої влади, родини, зокрема синів Януковича, керівників Генеральної прокуратури, СБУ, суддів та слідчих, які сприяли фальсифікації справи проти Юлії Тимошенко. Лідерам країн світу пора нарешті зрозуміти, що Янукович і демократія – це несумісні речі. Двічі судимий колишній злочинець формує в Україні тоталітарний режим.
   
  – Чим ви маєте намір займатись у Чехії, крім бізнесу ? Адже відомо, що тут володієте капіталом у фірмі International  Industrial  Projects?
  Разом з колегами ми засновуємо міжнародне громадське об’єднання «Батьківщина»

  – Разом з колегами ми засновуємо міжнародне громадське об’єднання «Батьківщина». Основними цілями його роботи, зокрема, є аналіз дій сьогоднішньої влади та її злочинної діяльності по грабуванню України, висвітлення дій влади Януковича в закордонних виданнях, здійснювати постійний моніторинг дотримання прав людини і свобод громадян, а також принципів демократії в Україні, сприяння пошуку нових форм співпраці українців з різних країн між собою та з Україною зокрема, а також тісна співпраця з українською діаспорою. В даний час  документи знаходяться на реєстрації. У найближчі тижні мають відбутися збори організації. Плануємо обрати почесним Президентом МГО «Батьківщина» Євгенію Тимошенко. До складу засновників ввійдуть також відомі громадські діячі як України так і країн світу. Ми будемо боротись за демократичну Україну.
   
  – Чим на вашу думку закінчиться протистояння опозиції й влади в Україні у справі Юлії Тимошенко?
   
  Надіюсь, правда переможе і Юлія Тимошенко вийде на волю. Вийде переможцем і президентом України. Наше завдання – допомогти їй в цьому всіма можливими способами
   
  – Як ви оцінюєте шанси опозиції на виборах до Верховної Ради у 2012 році ?
  Проти опозиції – консолідована корумпована зграя Партії регіонів. Тільки об’єднана опозиція має шанси на перемогу

  Ділити нічого, Україна в нас одна. Проти опозиції – консолідована корумпована зграя Партії регіонів, яка захищає мільярдні, награбовані в українського народу багатства. Вони просто не здадуться. Їм допомагають в цьому поплічники Литвина і комуністів. Тільки об’єднана опозиція має шанси на перемогу. Тому Юлія Тимошенко і  просить у всіх лідерів опозиційних сил об’єднатися заради майбутнього України.
   
  І насамкінець: я маю змогу вітати всіх українців з Різдвом Христовим! Бажаю, щоб новоявлена віфлеємська зірка нарешті відкрила очі кожному українцю на те, де вони живуть і в чиї руки вони довірять своє майбутнє. Час уже прозріти. Сьогодні вони пришли в мій дім, познущалися з моїх рідних і близьких – завтра вони прийдуть до вас, не переживайте – прийдуть і заберуть останнє,  така природа цього бандитського режиму. Прокидайтеся! Не дайте обманювати себе і боріться.
   
  Заява Олександра Тимошенкаi
  X
  09.01.2012
  Заява чоловіка екс-прем'єр-мінстра Юлії Тимошенко, Прага, 9 січня 2012 року
  Заява Олександра Тимошенка
  Дуже дякую вам всім за підтримку.
  Слава Україні!


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  13.01.2012 16:55
  До приходу совєтських "визволителів" мої Бабуся та Дідусь на золочівщині -нині Львівськa область - власнили землі. ліс. Важко працювали, давали працю іншим землеробам. Комуно-московські бандити, назвали їх "кулаками" - ворогами народу, вивезли стареньких 70-річних моїх предків на Сибір в тайгу в Томську область. Велика наша родина сталася немаєтною, змушена була , ризикуючи життям тікати у світи, шукати Свободи!. А зараз бандити большевицької нації моралізують!, творять під себе "закони" сажають в президентські крісла зек-президентів.... Нехай справою пана Тимошенко займеться Інтерпол, якщовін злочинець!? За провину нехай отримає покарання. Про це повинен знати світ. Де позиція зек-президинта Януковича?....
  Bratislava Slovakia.

  від: ОlegRoman Місто: Bratislava
  13.01.2012 16:12

  Юлія Тимошенко не с'вята. В комуно-бандитській імперії гумананних політичних особистостей не було, нема. Aле її ув'язненням зек-президент Янукович зневажив верховенство права сучасного цивілізованого світу – є доказ, є вина. На пост-совєтськім просторі штампують большевицькі закони три злочинці - Путін, Лукашенко Янукович. Там правди не було, нема й не буде! Історично світ переконався в цьому. Риба смердить від Кремля!
  Bratislava Slovakia.

  від: Роман
  12.01.2012 21:38
  Не будет членства в НАТО, будет вот такой или другой постсоветский маразам "без суда и следствия" и обязательно воровство, но только для тех кто в кодле.

  Чувство меры и нормы утрачено, нужна правовая помощь Европы и США.

  від: Max Місто: UA
  12.01.2012 21:24
  "...и если их режим не является злом в чистом виде, то исключительно по той причине, что сильно разбавлен дегенеративным маразмом."

  В. Пелевин S. N. U. F. F.

  від: Андре Місто: Донецьк
  11.01.2012 21:08
  але і Юля-це НЕ Україна!
  У відповідь

  від: БЮТ-Хмельницьк Місто: Хмельницьк
  12.01.2012 16:33
  Юля В. Т. це АНТИНАРОДНА АНТИУКРАЇНСЬКА ЗЛОДЮЖКА (така як В.Ф. Янукович ) !!! ЄС , ВІДКРИЙТЕ ОЧІ , ПЕРЕВІРТЕ НОРМАЛЬНО , КОМУ ВИ ДАЛИ ПРИБІЖИЩЕ -агенту Кремля !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  від: Роман Місто: Львів
  11.01.2012 18:04
  Всі ми рухаємось духовними щаблями вверх. Ця влада , зі своїми лідерами, повзають як ті хробаки десь глибоко в підземеллі.Тимошенко,прикладаючи зусилля , піднялась на певний рівень. Сліпий руками зміряв би і сказав що вище , а ми Богу дякуючи зрячі.Половина з тих що тупо обгаджують Юлю , маючи такі статки , вже би згинув від мірських утіх , а може і фізично. так що , шановне панство вибирати завжди є з кого.

  від: Зрячий Місто: Купянск
  11.01.2012 17:51
  Скажу просто: у Юли аппетиты гораздо адекватнее, чем у Януковича. Украина - страна, обречённая жить в хаосе и воровстве. Раньше было гораздо меньше людей, входящих в круг, где дерибанили страну. А сейчас их больше в разы и всем хочется много и сразу. Поэтому нужно было из двух зол выбрать меньшее
  У відповідь

  від: Олег Місто: Донецк
  11.01.2012 23:57
  Самое страшное, что мы ментально не может вырваться из порочного круга "Юля - Витя" (а раньше - два Вити). У них совковый менталитет "налетай и дерибань", и им давно пора на свалку истории (или, как вариант, обоих в Харьков). Нужны новые лица, это однозначно.
  И потом, чем они друг от друга отличаются? Да ничем. Просто за одним именем стояло лобби импортёров, за другим (стоит) - экспортёров. А если обобщить, то предыдущая власть, образно говоря, днём надевала вышиванки и клялась на верность "рідній неньці Україні", а по ночам, "позаочi", воровала, а эти, что при власти, хапают воткрытую денно и нощно, нагло смотря всем нам в глаза и приговаривая в ответ: "Собака гавкає, а караван іде"....
  У відповідь

  від: Марина Місто: Одесса
  19.01.2012 20:51
  Меня возмущает, когда человека облыжно поливают грязью и вешают ярлык "воровка".
  Если бы янучары могли бы доказать хоть сто гривен украденных ЮТ - доказали бы и орали об этом на весь мир. Не нашли и не доказали.
  "Моралисты" с зомбированными Ющенко мозгами (еще бы он полгода перед выборами со всех экранов промывал мозги -"Юля воровка") мычат о равном зле.
  Да была у неё возможность себе хапнуть и Безрадычи и Межгорье, но не хапнула даже то, что могла получить, как депутат, как премьер. Даже дачу бесплатную не взяла. За это и ставят знак = с Януковичем?

  від: Олег Місто: Донецк
  11.01.2012 14:50
  Нужно стараться быть объективным и говорить правду, это факт. А ее мы никогда не узнаем ни от кого из участников конфликта, ибо им это не на руку. Остается ограничиваться трезвыми догадками из категории "фифти-фифти".
  1. Есть ли политпреследование Юлии Тимошенко? Да, оно определенно налицо, и "команда проФФессионалов" в этом плане превзошла себя и, мягко говоря, подмочила свою репутацию даже у ее последнего апологета - жителей Восточной Украины. Остается только догадываться, до каких только ухищрений регионалы и К могут дойти ради того, чтобы снова пролезть в парламент. То ли еще будет! (Но точно также эволюционировали в своих взлядах и жители западных регионов, переместив в свое время электоральные симпатии на Юлию Владимировну, разочаровавшись в Ющенко).
  2. Но есть ли преступная экономическая составляющая в деяниях Ю.В.Т? Да, тоже есть. И она тянется со времен "лихих девяностых", когда спекуляциями занимался и стар и млад, дерибаня имущество бывшего СССР, и заканчивается газовыми договоренностями, цена которым, - подорожание всего, что касается нас прямо или косвенно.
  3. Какую роль в этом играет муж Тимошенко? Да самую непосредственную, пройдя рука об руку с супругой "и Крым и Рим" в методах ведения бизнеса, откатах и оборотках в те бандитские 90-е годы. У них обоих "рыльце в пушку", это как пить дать. Он - без пяти минут главный свидетель в новых, раскручиваемых Генпрокуратурой уголовных делах против Юлии Владимировны. Главное вовремя смыться от преследования, прикрываясь политрепрессиями, пиаря в масс-медиа как супругу, так и ее политсилу на западе. Хороший ход, - лучше не придумаешь.
  У відповідь

  від: Валик Місто: Донецкая обл.
  12.01.2012 17:29
  Земляк, тебе и всему твоему ПР в сотый раз говорю, украинцев должен судить только украинский суд, этими т.н.судами, прокуратурами и вашим проффесором-шапкокралом управляют из кремля. Не нужны никому твои предположения, политрепрессии есть и будут пока у руля коммунобандиты и никому не удастся уйти от ответственности за свои преступления и бесчинства, которые устроил этот уголовный сброд !!!
  У відповідь

  від: Василь Місто: Львів, Україна
  11.01.2012 20:09
  "Тверезі здогади категорії фіфті-фіфті" щодо юридичних питань іншими словами називаються кухонними розмовами злегка піддатих чоловіків. Дуже добре сказав Портников: факти такі, що нема судового рішення щодо звинувачень Юлії Володимирівни Тимошенко у злочинах з корисливою метою; щодо неї є рішення судів двох інстанцій в перевищенні службових повноважень без (увага!) корисливої мотивації. Віктор Федорович з цього приводу висловився за верховенство права і неминучість покарання за злочин, але забув згадати принцип презумпції невинуватості. Я б нікому не побажав познайомитись особисто, на практиці з процедурами проходження своєї ймовірної судової справи через всі передбачені законом судові інстанції з метою юридичного доведення власної правоти.

  від: euvropeeс
  10.01.2012 22:24
  До тих, хто сповідує реальні політичні права та демократичні свободи,звертається ,в першу чергу,чоловік Ю.Тимошенко Олександр. Задовольняє те, що переважна більшість авторів коментарів позитивно характеризує вчинок Олександра Тимошенко - отримання політичного притулку в Чехії та особливо заснування міжнародної громадської організації "Батьківщина".
  Маю надію,що все більше число українців розуміє принципову різницю між Ю.Тимошенко та В.Януковичем. Сьогодні в державі панує влада кримінальних олігархів та корумпованих чиновників на чолі з колишнім зеком,вихованцем продажньої номенклатури КПРС Януковичем. Можна по різному відноситися до Ю.Тимошенко,але об'єктивно їй не поставиш в провину те,що за визначенням характеризує нинішнього президента та його оточення. Але саме головне полягає,на мій погляд, в тому,що, при всіх своїх недоліках,вона виступає як політик європейського рівня та демократичного спрямування. Президент Ю.Тимошенко не віддавала би накази на розгін мирних зібрань громадян,мітингів, фабрикацію кримінальних справ проти невинних людей і т.п. Її президентство створювало би більш-менш демократичні умови розвитку країни,що конче необхідно народу,який віками зростав в умовах тоталітарних режимів. Таким чином, виборці мали б можливість вільно, більш виважено підходити до обрання тих чи інших кандидатів на високі державні посади,тобто вчилися демократії за допомогою Ю.Тимошенко. Цілком можливо,що її президенство дало би змогу народу висунути в еліту суспільства більш ефективних політичних менеджерів ніж вона сама.Ось у чому була нагальна необхідність обирати Президентом України Ю.Тимошенко. На жаль,потрібна кількість виборців цього не захотіла зрозуміти. Не обійшлося і без фальшування виборів з участю самих виборців, а не тільки команди Януковича.
  Звісно,що може продукувати авторитарний режим Януковича - собі подібних. Чим більше українців прийдуть до такого висновку, чим скоріше зрозуміють,яку небезпеку несе влада януковичів для держави та народу,тим імовірною буде перемога демократії на виборах до парламенту восени 2012 року.Що стосується безпосередніх кандидатів у парламент від різних опозиційних партій, то їм треба більше прислухатися до порад Ю.Тимошенко.Дай їй Боже все витримати за гратами та скоріше вийти на волю!

  від: vsf50 Місто: Косів
  10.01.2012 19:01
  Чехії треба дякувати за всі хвилі нашої еміграції в роки лихоліття двох Світових війн. Чехи коректно вели себе на Закарпатті; чехи і сьогодні дають можливість нашій гламурній опозиції пережити свої гризоти (дзеркальне відображення втікачів до Москви).
  Для середнього українця -- це гра еліт. Але всяка гра може смикнути чуба (уже гамселить об канти офісів пенсійних фондів і соціальних; ремонти поробили ого-го!).
  "Курчат" порахуємо восени, якщо нас не "перерахують" чисельні загони ЗМОПу у самих якісних німецьких одностроях з шоломами; кашкетники одягнуть берети і станут поліцією (міліціонер -- бідний поліцейський!).

  За БЮТ проголосуємо дивлячись на списки (потемок уже не пробачимо!).
  Тримайтеся Олександре! Зареєструйтеся на Фейсбуці.
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ