28 травня 2016, Київ 01:02

  Політика

  Бізнес-успіх сина президента регіонали пояснюють упевненістю

  Олександр Янукович
  Олександр Янукович

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – Упевненість у собі чи гарні зв’язки? Що потрібно для того, щоб стати в Україні успішним бізнесменом? Упродовж минулого року активи бізнес-групи Олександра Януковича зросли майже вдвічі. Фахівці висловлюють здивування, оскільки, кажуть вони, важко уявити таке стрімке зростання компанії у період падіння економіки.
   
  Чисті активи групи МАКО, власником якої є старший син президента Олександр Янукович, у 2012 році зросли майже вдвічі і сягнули 0,97 мільярда гривень. Про це йдеться у прес-релізі групи з посиланням на комбіновану звітність, аудит якої проводила компанія.
   
  Що ж потрібно для того, щоб стати в Україні успішним бізнесменом? На переконання народного депутата від Партії регіонів Владислава Лук’янова, потрібно мати впевненість.
   
  Впевненість дозволяє інвесторам  сміливіше отримувати кредити
  «Упевненість дає можливість  позитивніше оцінювати майбутнє і дозволяє інвесторам сміливіше отримувати кредити, розуміючи, що бізнес буде працювати хоча б на тому рівні, на якому розраховується, і підприємство матиме обігові кошти, щоб повернути кредити», – вважає регіонал.
   
  Супергеній чи син президента?
   
  Наразі в Україні відбувається падіння в усіх сферах економіки, окрім сільського господарства. Відтак, щоб у таких умовах бути успішним бізнесменом, потрібно бути «генієм, або ж сином президента», каже Радіо Свобода народний депутат від партії УДАР Павло Різаненко.
   
  Потрібно бути супергенієм, або потрібно бути просто сином президента
  «Усі сфери падають, тільки сільське господарство показує зростання, – наголошує Різаненко. – І «МАКО Холдинг» сільського господарства особливо не має, то потрібно бути супергенієм або потрібно бути просто сином президента. Я не вважаю, що це його досягнення. Це та система, яка у нас є, коли бізнесом без прикриття адмінресурсу, правоохоронних органів, прокуратури та судів нормально займатися неможливо».
   
  Економіка падає, активи зростають
   
  Жодна компанія не може так швидко зростати під час падіння економіки, вважає старший консультант Київської школи економіки Володимир Дубровський. Тож якби таке сталося у європейській країні, це могло б призвести до імпічменту президента.
   
  У будь-якій цивілізованій країні це стало б предметом розслідування
  «Для всіх очевидно, що це пов’язано з тим, що це не просто якийсь Олександр Янукович, а це Олександр Янукович, який син Віктора Януковича, – зазначає експерт. – У будь-якій цивілізованій країні цій фірмі потрібно було б це дуже ретельно спростовувати. Це стало б предметом розслідування і, зрештою, привело б президента до імпічменту. Не може фірма у ситуації, коли економіка падає, так швидко зростати без усяких на те поважних причин».
   
  Група МАКО об’єднує «МАКО Холдинг» (Донецьк), банк ПАТ «ВБР», а також понад 10 підприємств в Україні, Нідерландах та Швейцарії. «МАКО Холдинг» працює на українському ринку від 2006 року і займається інвестиціями у будівництво. Сумарні активи холдингу становлять 1,7 мільярда гривень.

  Тетяна Ярмощук

  YarmoshchukT+rferl.org

  Працюю на Радіо Свобода з 2005 року. Укладач та ведуча Ранкової Свободи, пишу на енергетичну та економічну тематику. 2006 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А у 2009-му – Інститут політичних наук.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Микола Місто: Кіровоград
  13.07.2013 08:33
  Я теж впевнений, дуже впевнений але чому в мене немає такого успішного бізнесу як у сина Яника ?Здогадайтеся з трьох разів

  від: Старик Місто: Киев
  12.07.2013 06:13
  Собственность концентрируется?
  - Зато легче будет национализировать когда под суд пойдут всем кодлом. Если доживут до суда. В жизни всякое бывает. Особенно когда живешь среди нации которую ты предал.

  від: Москаль
  11.07.2013 15:14
  Ой, тюрма плаче!

  від: Светлана Місто: Винница
  10.07.2013 23:23
  Как много гениев развелось в семьях политиков и олигархов, просто диву даешься, а все бедные получается , мягко говоря дураки, которые ничего не знают и не умеют? Кто бы рассказывал эти сказки, папик решит все его проблемы, вот он и гений бизнеса.

  від: Михайло Кивенко
  10.07.2013 20:30
  Це феномен української бізнес-моделі. Експорт падає, перевезення падають, виробництво падає, а тут бац і поперло і пішло в ріст. І зрозуміти не можна до якої сфери бізнесу відноситься компанія. У всіх все падає, а тут росте. Закон розвитку українського бізнесу, якщо у когось, щось віджимають, виходить, воно має з'явитися у сина Януковича.

  від: Олег Місто: Чернигов
  10.07.2013 19:40
  Ну так а что регионалы говорить будут правду о том, что этот папин сынок сделал бизнес благодаря своему папочке? А так он особо не выделяется никакими талантами? Если он стоматолог, чего ж он не сидит в клинике и не лечит зубы, а прется в крупный бизнес - очевидно, что благодаря папику устраняет конкурентов!

  від: Дмитро - вох
  10.07.2013 17:46
  Ну що ж тут дивного? Папушка українофоб, проффффесор, зек Янукович добре вавчив Сашу як красти в українців Не забудьмо папашу Януковича ще раз обрати презедентом ,ато Саша ще всьго не вкрав!!!

  від: Елена Місто: Севастополь
  10.07.2013 16:58
  Ну Сашка, ну Янукович и что с того ? Болван, немножко папика расстроил на днюху, только полмильярда заработал, мог бы и целый. А люди тоже хороши, нет, чтоб понять человека, как ему тяжело всем доказывать, что папа и «семья» тут ни причем. Просто повезло. Может он в лотерею выиграл свои мильйоны. Так сразу все и прицепились – откуда мол деньги? Украл! Ой, оговариваюсь – заработал «на севере»…Вот вы так поработайте и у вас все получится(при этом раз сто реинкарнируйтесь), единственная трудность – это родиться у правильного папы-харанта, а дальше все как по маслу…така наша дЭржава, шо вжэ поробыш.

  від: jДмитро - вох
  10.07.2013 15:22
  Українці! ,що тут дивного, що Саша- Олександер Янукович за три роки папи презедента став мульти мільйонером. В світі діти диктаторів всі стають найбогатшими, то чому Саша має бути іншим, він наслідує папу. папа вкрав Межегіря а синок Саша Донбас.. Офшорні банки богатіють українським капіталом вкраденим регіоналами , а українські скоро будут робітникам давати зарплавту в талочиках, Отже тут є питання, не чи, та коли, в Україні почнеться Єгипитська революція,,

  від: Миколай Місто: Бердичів
  10.07.2013 15:00
  Успіх пояснюється в певненістю? Цікава думка і майже правильна, я б сказав "страх потєрял". Його бізнес оснований на нелегальних копанках, люди пахають без якихось соц. страхувань. Міліція кришує кожну копанку - успіх, коли вся країна працює на тебе, і батя президент
  У відповідь

  від: Анонім
  10.07.2013 15:35
  Та нахрена ему КОПАНКА? Он взял в АРЕНДУ весь подвижной состав УКРЗАЛИЗНЫЦИ и теперь ВСЕ ПЕРЕВОЗКИ только через ЕГО КАРМАН. Ну и куча других схем... Копанки это мусор...
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Учитель-«кіборг» про школу, Савченко та Україну  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ