30 червня 2016, Київ 07:55

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Яценюк: влада готує широкомасштабну провокацію на суботу і неділю

  «Влада готує широкомасштабну провокацію» – Арсеній Яценюкi
  X
  Андрій Дубчак
  13.12.2013
  Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив Радіо Свобода, що влада готує широкомасштабну провокацію на суботу, неділю.
  Влада готує широкомасштабну провокацію на суботу і неділю. Про це в коментарі Радіо Свобода заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

  За його словами, нині влада звозить людей до Києва, щоб розпочати громадянський конфлікт, «вводити надзвичайний стан, вводити війська, вводити «Беркут», розганяти Майдан».

  «Це новина, на яку ми маємо дуже серйозні підтвердження, і ми не дамо можливості це зробити Віктору Януковичу», – сказав Арсеній Яценюк.

  Є інформація, що керівництво країни поставило перед Міністерством оборони завдання забезпечити на вихідні 14-15 грудня харчування (польові кухні, їдальні), розміщення і забезпечення паливом 200 тисяч цивільних, які повинні прибути до Києва для участі в альтернативних масових заходах на підтримку президента Віктора Януковича. Про це повідомляє «Дзеркало тижня» з посиланням на джерела в РНБО.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Тіна К. Місто: на Ч.
  13.12.2013 22:16
  Українці!!! Шануймося! Не забуваймо, що все ж таки ми народ однієї держави. Не допускаймо ситуації "брат на брата"!

  від: Анонім
  13.12.2013 16:17
  Жаль людей з підвладних Януковичу регіонів, вони там як худоба: що сказали, те і роблять. Ні прав ні свобод, один тільки страх і залякування і тупа сліпа віра в казочки "свого данєцкого баті"
  У відповідь

  від: Україночка Місто: Київ
  13.12.2013 20:44
  Ви не повірите, але ці люди їдуть на майдан не залякані. Не треба думати, що тільки ви такі розумні. Центр України та схід та південь не хочуть іти в вами. Тому подумайте над цим. Може вже слід розїднатись, щоб не силувати один одного? Будемо до вас у Трускавець їзити як закордон))

  від: Антон Місто: Луганск
  13.12.2013 15:24
  Я и моя семья собираемся поехать в Киев не за Януковича а против этих европейских революционеров которые не понимают что есть другая часть Украины которая не хочет подтирать задницы Немцам а хочет работать в своей стране на своих производствах и нам не надо платить мы и безплатно приедем в Киев я думаю не меньше 200тыс людей соберется!
  У відповідь

  від: Луганин
  14.12.2013 09:05
  Вони там закордоном, надивляться опозиційних телеканалів і вважають, що вся Україна "плигає" на "евромайданах". Що ми усі , спим і мріємо - зупинити свою промисловість, вийти на майдани, кричати "ганьба" ,"зека геть",та проклинати Росію.
  У відповідь

  від: Ілона Місто: Осло
  13.12.2013 17:51
  Ніхто ніяким німцям задниці підтирати не збирається. А бачу що ви не проти стати на коліна і лизати задницю москалям ( не розумію чим це краще), бо тільки туди нам дорога з нашою теперішньою владою. І так виглядає, що ви мабуть дальше свого Луганська жодного іншого села не бачили, не кажу вже про європейські країни, якщо маєте таку думку в стосунку до європейського союзу.
  У відповідь

  від: Антон Місто: Луганск
  14.12.2013 01:24
  Вельмишановна пані Ілона із міста Осло, я працював 2 роки в Нідерландах і 1 рік в Греції і спілкувався з різними людьми і не знаю жодного грека який сказав би що він став краще жити в Євросоюзі!Вся промисловість Греції зупинилась через рік після вступу і тепер 35 відсотків офіційне безробіття, інший приклад Болгарія за яку все можна прочитати в інтернеті,а на рахунок підтерання задів Німцям то серед моїх знайомих виїхавших за кордон 90 відсотків цим і займається!На щастя моя позиція щоб мої діти жили в цій країні і будували незалежну від Європи і Росії Україну і нажаль ваша позиція щоб мої діти їхали Німцям сраки витирать!На все добре вам!Слава УКРАЇНІ!

  від: nn Місто: n
  13.12.2013 14:51
  выдумали причину для круглого стола

  від: Lej Місто: Киев
  13.12.2013 12:52
  Арсений Петрович в своём стиле! Обатите внимание: он закидывает явную Утку, ссылаясь "на абсолютно надёжные источники". Если угадает - будет:" Ну, я же говорил!". Если не угадает, то скажет что напугал всех своим предупреждением и сорвал коварные планы... Чем попахивает?
  У відповідь

  від: Dimitri Remestvenski Місто: Chemnitz, Deutschland
  13.12.2013 13:41
  Вы тоже в своем стиле, похоже: если Яц. угадает, вы будете правы, а если не угадает, опять правы:-)

  від: Юрий Місто: Киев
  13.12.2013 12:47
  В поликлинику на Харьковском массиве поступила разнарядка: медиков добровольно-принудительно загоняют по 15 человек в субботу и воскресенье на митинг в поддержку власти. Премия - 300 грн в день. Неподчинившимся - репрессии

  від: ТС капут Місто: Київ
  13.12.2013 12:21
  "Є інформація, що керівництво країни поставило перед Міністерством оборони завдання забезпечити на вихідні 14-15 грудня харчування (польові кухні, їдальні), розміщення і забезпечення паливом 200 тисяч цивільних, які повинні прибути до Києва для участі в альтернативних масових заходах на підтримку президента Віктора Януковича. "
  це напевно ті, що комунальники у Євромайдану поцупили. влада злодіїв.

  від: Вольдем
  13.12.2013 11:39
  Щоб Янукович не робив, а всі його дії обертаються проти нього. Чи варто нагадувати до чого призвела його "євроінтеграційна" крутня. Хотів всіх надурити, а надурив сам себе..Якщо бог хоче когось покарати, то відберає в того розум.

  від: Володимир Місто: Київ
  13.12.2013 10:53
  Всі ці розмови про те як не зручно зараз жителям Київа, звязанних з подіями на Майдані, це просто тупі відмазки. Я як мешканець Київа, не відчуваю ніяких незручностей, я відчуваю багато незручностей звязанних з нашим життям. Мені дуже важко дивитися на людей( особливо на сході), яким не дають право вибору і яким пудрять мізки про відновлення срср. Який срср? Я не хочу, щоб моя дитина не знала, що таке насилля, зневага, наглість. Я хочу, щоб вона гордилася своєю КРАЇНОЮ!!! А те що хочуть зробити в суботу та в неділю, так це спровокувати людей на маштабну бійку. Люди яких везуть на "антимайдан", приєднуйтеся до майдану і тоді влада точно вже обробиться. Не дайте нас піти стінка на стінку, вони тільки цього і хочуть.

  від: Эд Місто: Киев
  13.12.2013 10:51
  Ну кто же мог предположить, что ВФЯ-типапрезидент не захочет добровольно сложить с себя полномочия? Что он не захочет предоставить свой дворец в Межигирье(между прочим- построенный на свои кровные, потом заработанные деньги) скажем -под санаторий для детворы?
  У відповідь

  від: Leo Місто: Київ
  13.12.2013 12:47
  я теж мешканець Києва. Незручності? Це м*яко сказано! Центр Європейскої столиці перетворено на сміттєзвалище. Затоптані и потрощені зелені зони, пошкоджено бруківку, де лавочки з парків і з Хрещатика? Сміттєві баки - під завалами "барикад". Хто, коли і як буде прибрати і відновлювати? Чи хвилює це протестантів? Мабуть, ні...
  У відповідь

  від: Maks
  13.12.2013 19:54
  Як зразу всі за бруківку переживати почали. Самі до Майдану, мабуть, окурки кидали під ноги і жуйками всі зупинки позаклеювали. Це не просто Майдан, це Майдан НЕЗАЛЕЖНОСТІ і ним треба гордитися. У тій же рашці і у бацьки такого немає - людям зразу рот затикають, а у нас є можливість показати свій характер.
  У відповідь

  від: Іван Місто: Київ
  13.12.2013 16:37
  "перетворено на сміттєзвалище" А тебе не хвилює побиття студентів, причому в нічний час, коли всі спали? А тебе не хвилює друга нічна атака на майдан? Якщо революція програє, то вся країна перетвореться на сміттєзвалище, де мешкатимуть раби.
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ