28 червня 2016, Київ 12:34

  Політика

  Опозиція обіцяє страйк після Різдва

  x

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – У понеділок на столичному майдані Незалежності святкова програма розпочнеться о 10 ранку з богослужіння. У продовж дня на сцені Майдану виступатимуть вертепи та церковні хори. Увечері відбудеться різдвяне богослужіння. Також присутніх привітають лідери опозиції. А напередодні майдан зібрав десятки тисяч людей, попри те, що опозиція скасувала щонедільне Народне віче.
   
  Опозиція скасувала щонедільне Народне віче, утім люди на майдані Незалежності все одно зібралися. У мітингу взяли участь кілька десятків тисяч громадян. Вони слухали виступи громадських діячів та представників релігійних конфесій.
   
  На Майдан прийшли й опозиційні лідери. Вони завили, що вирішили не визначати єдиного кандидата у президенти. Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк вважає, що оголошувати єдиного опозиційного кандидата в першому турі виборів президента означає «виставляти мішень, яку знищать ще до перегонів». За словами Яценюка, у першому турі опозиція поки що на президентські вибори підуть кандидати від кожної парламентської опозиційної партії.

  Одного не зареєструють, другого знімуть, третього отруять, з четвертим ще щось зроблять. Це мішень буде, а ми повинні виграти вибори.
  «Домовлено про наступне: в другому турі всі підтримують одного кандидата. У другому турі поки що така формула: йдемо всі. І пояснення, чому йдемо усі,дуже чітке: одного не зареєструють, другого знімуть, третього отруять, з четвертим ще щось зроблять. Це мішень буде, а ми повинні виграти вибори. Тому ми чим повинні користуватися? Мозком!», – наголошує Яценюк.
   
  Влада посилює репресії та провокації – Тягнибок
   
  У свою чергу лідер «Свободи» Олег Тягнибок заявляє, що влада посилює репресії та провокації проти учасників Майдану. За його словами, ДАІ ухвалила рішення створити репресивний орган, який би переслідував учасників Майдану. Державтоінспекція також погрожує підприємствам, які вивозять вміст біотуалетів, додає Тягнибок. Він обіцяє привезти сміття та вміст біотуалетів до владних структур та будинків чиновників.
   
   «Голубченко, який нині виконує обов’язки міського голови Києва, погрожує бізнесменам, які вивозять сміття, що якщо вони будуть вивозити сміття з Майдану, то пізніше усім тим бізнесменам буде заборонено вести будь який бізнес на території Києва. Ми те сміття, якщо буде потрібно, віднесемо йому під хату!», – запевняє Тягнибок.
   
  Якщо влада не хоче нас чути, будемо закликати до страйку – Кличко
   
  Опозиційні лідери також заявили, що Майдан не розходитиметься після Різдва, і він буде не просто стояти, а й діяти. У найближчих планах, зокрема, короткочасні страйки, запевняє Лідер партії УДАР Віталій Кличко.

  Будемо закликати до страйку. Щоб вони почули. Перший буде попереджувальний страйк. На деякий короткий час. Коли зупиниться виробництво, зупиниться транспорт.
  «Якщо влада не хоче нас чути, будемо закликати до страйку. Щоб вони почули. Перший буде попереджувальний страйк. На деякий короткий час. Коли зупиниться виробництво, зупиниться транспорт. На де кілька хвилин, а може бути на де кілька годин. Влада повинна відреагувати на вимоги людей», – каже Кличко.
   
  Народне віче, яке зазвичай об’єднувало сотні тисяч людей, опозиція скасувала через різдвяні свята, але запевняє, що так було лише цієї неділі. Надалі політики обіцяють мобілізувати людей на масові заходи.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: микола Місто: фастов
  07.01.2014 22:39
  Какое покращеня олигархи правят Украиной ,у каждого из них немереная куча миллиардов долларов в западных и частично своих банках а люди ходят и собирают мидостыню на Майдан..заведомо проигрышный вариант для ,людей какая разница между олигархом Фирташем,Пинчуком,Порошенко или Жванией,да не какой имея свои предприятия они платят своим робочим копейки ,и там где должно работать 2работника работает 1один, пусть они поднимут зарплату хотябы такую как в России ,где дворник получает 3,5тысячи гривен на наши в пересчете с рублей!22 года демагогии!!Иплохо живем в первую очередь из-за народных избраников ,хоть один из них в стенах Верховной Рады зафиксировал проект повышения минимальной зарплаты в двое(минималка 1000тысяча гривен,грязными)-пенсии....

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  07.01.2014 15:36
  На постсовєтськім просторі захопили владу і панують три бандити. Путін, Янукович та Лукашенко, котрі собі привласнили й легалізували стару гнилу совдепівську систему. Кради, бреши й пануй це їхнє мислення і кредо.
  Рос-фюрер Путін має потужну ідеологічну машинерію - чекістськe православіє. Знаходиться воно у кагебістських пазурах бородатого клерикала-терориста "батюшки" Кирила. Обидва, продовжуючи тверду русифікацію, штучно, скрито й підступно ліплять в один "братський" слов'янський народ росіян, українців, білорусів. Загарбництво по-кремлівськи! Найбільший опір російським політичним диверсантам чинить Україна, бо захищає своє Я! Мову, історію, культуру.
  Кремлівський фюрер Путін - політичний терорист, душегуб, що кагебізмом зцементував та вдосконалив жорстокості комуністичної системи i фашизмy. У Митному союзі намагається знову дістати українську державу до російського ярма. А зрадники Янукович та Азаров руками вірниx їм по зуби озброєних головорізів топлять в крові українських повстанців, що героїчно відстоюють легітимне право на свободу. Сучасний майдан вже набув хактеру євроінтеграційного прямування держави. Боротьба ця незворотня бо вона за остаточну волю від Кремля.
  Слава героям Євромайдану!
  Слава Україні!
  У відповідь

  від: Анонім
  08.01.2014 02:36
  за образу призедентів,вам світить довічне увязнення. ДА ЗДРАСТВУЕТ НАШ СУД САМЫЙ ГУМАНЫ СУД В МИРЕ!

  від: Tomahawk BGM-385 Місто: Київ
  06.01.2014 21:25
  Май-Даун - геть!
  ТриТушки ватажків - геть!
  Ледарів, балакунів, хунвейбінів - геть!
  У відповідь

  від: селянин Місто: україна
  07.01.2014 07:46
  Ну и гнемся на земле! зерновые за копейки отдаем ИМ! Деревенские больнички и школы позакрывали ОНИ! на кредитные иглы посадили ОНИ!.. А олигархия свои сельхозпредприятия каждый сезон перепродует себя себе,скрывая налоги,а урожаи везут туда где только чорт знает... Робота есть 2-х видов: с пользой, и без...

  від: Аль
  06.01.2014 14:27
  Рост ВВП в 2003 - 2004 14% и 12%, суммарно за 5 помаранчевых годов - 3%, за 4 года Януковича - 10% (при росте зарплат и пенсий в два раза большем), понятно, что оппозиции хочется привести нашу экономику к такому же провалу, как и Юля, чтоб народ разорился и в злобе голосовал за идиотов-помаранчей.
  У відповідь

  від: Сергей Місто: Украина
  06.01.2014 22:53
  Бюджет разворован, в промышленности уже полтора года (как минимум) рецессия, при отсутствии кризиса и стабильном росте мирового ВВП.

  Вывод: экономика и так "приведена к провалу", безо всякой "Юли" и оппозиции.

  Кстати, откуда в 2003 году рост 14%? Статистика даёт 9,6.

  Что до "суммарно за 5 помаранчевых годов", то за первые четыре - 19%, а на пятом - падение в 16%. Так ещё посмотрим, что будет с показателями п.расов за пять лет "суммарно" с такой динамикой.
  У відповідь

  від: Аль
  07.01.2014 00:18
  Красиво звучит "бюджет разворован". Юлькин метод был вообще не собирать деньги в бюджет, а тупо печатать. В таком раскладе враги что то платили в виде налогов, что то - в виде поборов, для среднего Васи была к услугам туча фирм по обналичке под 5% - 10%, а для друзей - "лицензия" на право организации таких фирм.

  "Так ещё посмотрим, что будет с показателями п.расов за пять лет "суммарно" с такой динамикой"

  Судя по прогнозам МВФ, так будет таки рост на 1 - 1,5% и вот как раз героической борьбой с этим прогнозам занята наша милая оппозиция. Для решения своей задачи - лишить нынешнюю власть возможности повысить перед выборами пенсии и зарплаты, а по возможности - заставить их понизить, придумана гениальная идея выгнать Азарова и смастерить "техническое" правительство, в которое оппозиция сама подберет министров, а вот ответственность за результат оставит за Януковичем и ПР. Самый страшный сон Кличка и Кролика - необходимость сейчас самим возглавить правительство и отвечать за результат, кабы не боялись отставки Азарова, то с самого начала голосовали бы за законопроект коммунистов про отставку.
  У відповідь

  від: ню-ню
  06.01.2014 18:00
  Наш аль - наверное с родился в 2013 году, или живет рядом с Яныком в тесном кружке :)
  У відповідь

  від: Александр Місто: Киев
  06.01.2014 16:09
  не знаю как ты но я за время правления рыгов улучшений не наблюдаю, то что малый и средний бизнес убили это да, то что искусственно стоимость квадратного метра жилья опустили это вижу это есть.
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  06.01.2014 17:23
  озимые не поспеют если генсек не выйдет в поле и не посмотрит в даль горизонта. аль жил и будет жить как быдло
  У відповідь

  від: Наталя Місто: Київ
  06.01.2014 16:53
  Люди, зверніть увагу, на так звану медичну реформу. Якщо громаді байдуже, то вона сама прийде в кожен дім.

  від: Орися, вчителька Місто: Київ
  06.01.2014 12:39
  Ваше радіо зовсім не дає аналітики про те, як вийти з нинішньої ситуації. Закрадається думка, що вам важливо, щоб ВО Свобода і далі розвалювала країну, все нищила, трощила. ВО Свобода підтримують лише 5 процентів людей. Ви також з меншістю? Дякую
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  06.01.2014 13:58
  какие еще предрассудки живы - люди верят в газеты и не воспринимают их критически. раз написано пером не вырубишь топором
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  06.01.2014 13:57
  так это радио а не господь бог с неба вещает. все что они делают на свой вкус фильтруют мнение граждан украины (и неграждан)

  від: Крым Місто: Крым
  06.01.2014 08:37
  Этих клоунов с майдана слушать никто не будет, восток будет работать как и раньше, УДАренный в голову придур полный ноль как политик. Люди, идите по домам, идите работать, не ведитетсь как бараны на сладкие речи кроля и фашиста
  У відповідь

  від: Дан Місто: Киев
  08.01.2014 00:05
  для рабов Arbeiten und Ordnung самое главное в жизни ja ja Arbeit....и главное будьте покорны и молчаливы))
  У відповідь

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  07.01.2014 15:32
  Кожну імперію жде неминучий крах. Сучасна російська дійсність – величезна хижа потвора, котра пожирає власний людський потенціал, його майбутнє. Це забетонована корупцією чорна холодна смердюча яма без ознак на перспективу, надіїю на життєвий спокій, мир. Майбутнє внутрішньої політичної арени передбачувати не можливо. Патент на грабіж в країні надалі собі забезпечила путінська мафія, олігархи. Диктатор Путін на хвильку "сплодив" Мєдвєдєва а той за подяку великому рос-фюреру - міні-медведик маленьким задочком - зігрів трон незамінимому???... російському "вождю". „Баксами“ набиті мaєтні щасливчики з почуттів самозбереження викуповують нерухомості у цивілізованих країнах Заходу. Зневірилися з життя на "родінє". Путінська „атчізна” для них це поступовий, безнадійний зaнeпaд - доля СРСР. Більшостіі, що не має на закордонні маєтки лишається кремлівська демократія, біда та бездоріжжя. Так звана підтримка російських співвітчизників в Україні це чергова підступна спроба сучасної політики Кремля, котрий за всяку ціну намагається щонайдовше втримати свій русифікаційний вплив на українців. Аби продовжити своє виживання режим хапається забудь-яку рятівну соломинку. Не без без братньої підтримки прийнятий у ВР України ганебний український Мовний закон. Це навмисний поділ народу на дочасну панівну „русо-бальшевіцкую націю“ - опору кремлівської політики та борців за українство і свободу. Шаління сучасної Росії - повернення старих часів. A чи вернути "вєлічіє пабєд і всєнароднава щястія" назад?! Прогрес демократичного розвитку у світі віддаляється від путінського "трону". Його "звьйоздниє хароми" нікого не цікавлять.
  Bratislava Praha.
  У відповідь

  від: Наталя Місто: Київ
  06.01.2014 16:58
  Одне забули там, работая, що надвері не СССР, а давно капіталізм, і працюєте на капіталістів за мізерну зарплату. Чи є у вас достойне життя, відпочинок, заощадження? чи живете ви так, як приблизно живуть робітники на Заході, чи захищає вас профспілка? Чи чекає достойна пенсія? Чи впевнені в завтрашньому дні?
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  06.01.2014 11:19
  коммунисты завезли рабов на восток украины для работы. работайте, работайте, солнце еще высоко
  У відповідь

  від: Иван Місто: Бангкок
  06.01.2014 11:01
  А зачем работать? Продолжать быть батарейками в системе обеспечения олигархов? Работая больше и больше ты сможешь добиться большего капитала у олигархов. Так построена система. Страйк нужен бессрочный до ухода президента и правительства в отставку.
  У відповідь

  від: иван Місто: киев
  09.01.2014 07:50
  Пане Аноним, я рекомедую Вам следить за своими словами. Я не гавкаю на уряд и президента, и працюю. В своем тексте в моем тексте нет ни одного слова про президента и правительство. Нет ни одного обидного слова про президента и правительство. А если для Вас слово олигархи ассоциируется с президентом и правительством, а любые высказывания про олигархию являются гавканьем, то Вы скорее всего служите цепным псом этой системы, и даже не подписываетесь своим именем.
  У відповідь

  від: Анонім
  08.01.2014 02:45
  пане іване .потрібно працювати ,а не гавкати на уряд і президента.

  від: azazello
  06.01.2014 08:00
  Терміново оприлюднити податкові декларації та інформацію промайну опозиціонерів, провести ретельну перевірку (щоб було моральне право повчати інших), і ще Шановні "світові" українці, годі вже тужити за Україною здалека, повертайтеся з астралу на рідну землю і будемо разом відроджувати щастя на рідній землі! Бо вже набридно чути ваш стогін з далекого далека.. Щасти

  від: СССР Місто: Киев
  06.01.2014 07:43
  обещанного три гАда ждут)))

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ