30 червня 2016, Київ 02:30

  Політика

  Руслана: куди йти Євромайдану – вирішить громада

  Мультимедіа

  Аудіо
  Київ – Громадські активісти Євромайдану обіцяють взяти ініціативу у свої руки. Зокрема – щодо організації протестів, пікетування та страйків. Вони обіцяють винаходити мирні, але найдошкульніші форми опору чинній владі. В опозиції такі ініціативи оцінюють схвально. Натомість представники парламентської більшості вбачають в такій активізації громади втрату довіри до парламентської опозиції.
   
  Рада Всеукраїнського об’єднання «Майдан» створює страйковий комітет, який координуватиме протестні акції у Києві та в Україні, і це дасть змогу Євромайдану ефективніше тиснути на владу – про це заявили у середу члени Ради ВО «Майдан» Ігор Луценко, Зорян Шкіряк та Руслана Лижичко.
   
  Страйкком знаходитиме такі форми протестів, які влада просто не зможе ігнорувати, а відтак ітиме на поступки
  Руслана, зокрема, наголосила: «Страйковий комітет об’єднання «Майдан» буде щодня працювати над організацією та формою протестів. Проблема в тому, що влада здебільшого їх ігнорує. Страйкком знаходитиме такі мирні форми протестів, які влада просто не зможе ігнорувати, а відтак ітиме на поступки».
   
  Зі свого боку, Зорян Шкіряк заперечив заяви представників влади, що, мовляв, на Євромайдані вже не бачать чіткої цілі свого протесту. За його словами, цілі залишаються незмінними – це відставка уряду та президента Віктора Януковича і покарання керівників МВС та інших силових відомств, причетних до побиття та переслідування активістів.
   
  На четвер Рада об’єднання «Майдан» обіцяє оприлюднити і свої вимоги до представників парламентської опозиції.
   
  Громадянські ініціативи Євромайдану є свідченням того, що парламентська опозиція викликає дедалі менше довіри у протестувальників, зазначив перший заступник керівника фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов.
   
  Майдан може сам висунути від себе дійсно народного кандидата у президенти
  «Лідери опозиції себе дискредитували. На Майдані є випадкові люди, є ті, хто за гроші, а є дійсно розумні люди, які хочуть змін. І вони розуміють, що опозиційна команда не може дійти згоди, і навіть не можуть визначити єдиного кандидата на президентських виборах. Якби були щирими – вже б його визначили. Зараз той час, коли Майдан може сам висунути від себе дійсно народного кандидата у президенти. І вижене Кличка, Яценюка і Тягнибока», – зауважив Чечетов.
   
  Саме громадськість має формулювати змісти змін в Україні – Гриневич
   
  Натомість народний депутат, заступник керівника партії «Батьківщина» Лілія Гриневич не бачить такого антагонізму між політиками та представниками громадськості на Євромайдані. За її словами, саме громада, яка вийшла на Майдан, сформулює зміст тих реформ, яких нині потребує Україна.
   
  Євромайдан – це діюча модель громадянського суспільства, де люди взаємодіють між собою та з політиками
  «Євромайдан від початку – це громадська ініціатива. Це діюча модель громадянського суспільства, де люди взаємодіють між собою та з політиками. Гадаю, що саме громадськість має шукати і формулювати зміст тих перетворень, яких потребуватиме Україна після майбутньої зміни влади», – підсумовує депутат.
   
  Напередодні, у вівторок, про те, що майбутні демократичні зміни в Україні мають відповідати запитам українського суспільства, заявляв і лідер фракції «Батьківщини» Арсеній Яценюк, вітаючи українців з Різдвом Христовим зі сцени Майдану. За його словами, опозиція найближчим часом сформує політичну команду, яка відповідатиме суспільним потребам, і зможе реформувати Україну після перемоги на виборах.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дмитро - вох
  09.01.2014 17:45
  Anatolij Kremenchug Нам здається,що ти... зомбований ср..колизе проросійських фашистів, гавкаєш собачою мовою московської путінської мрази севера,

  від: Anatolij. Місто: Kremenchug.
  09.01.2014 15:09
  хохляцкие дебилы сраные обработанные зомбированием сраной америки. Не за то гавкаете собачою мовою фашистской мрази западно бандеровских отрыжек. Чтоб жить достойно и чтоб Украина была уважаемой, богатой и мощной державой необходимо бороться за возврат СССР! А так жопа голая и будет еще голее и парни станут наркоманами и алкоголиками а девчата проститутками.
  У відповідь

  від: Дмитрий Зволинский Місто: Kyiv
  09.01.2014 17:26
  тупой, невоспитанный гебист - вымой руки от человеческой крови, пойди в школу поучись выражать мысли человеческим языком, а не "російською лайкой".
  Така собі маленька потвора, щоб стращати наших дітей.
  Що ви палите, шістка анатолій?
  У відповідь

  від: оксана Місто: киів
  09.01.2014 16:46
  cр...нь кременчуцька(якщо ти точно там живеш) собачим язіком гавкаєш ти,їдь в Росію своєю голою жопою...

  від: Marina Onischenko
  09.01.2014 14:14
  Дуже добре що люди самороганізуються, проте хотілося б змістити бандитів з посад ще у 2014 році, бо, боюся, інакше в України, не лишиться а ні рятівників, а може й суверенітету. Для законної мирної зміни влади дуже б прислужилися опозиційні політики. Сподіваюся що вони підтримають майдан не тільки фінансово, а і політично, і не чекатимуть 2015.
  У відповідь

  від: Москаль
  09.01.2014 16:53
  Никто не будет ждать до 2015 года. С Новым 2015 нас будет поздравлять не Янукович. Но ведь отставка Януковича не решит всех проблем. После януковичей придется добрый десяток лет восстанавливать экономику. Сдача украинской промышленности братской России к 2015 году планировалась бандой Азарова-Януковича давно. Они тщательно подготовились и лишь Майдан нарушил, но не остановил эти планы. Российские эмиссары тщательно осматривали украинское добро весной-летом 2013. Заявление Азарова, что с февраля начнется кооперация с РФ в переводе на понятный язык означает постепенное вхождение россиян во владение украинской промышленностью.

  від: Геннадий
  09.01.2014 12:33
  Хочу перемен! Хочу более активных и законных действий оппозиции. Промедление смерти подобно!

  від: Дмитрий Зволинский Місто: Kyiv
  09.01.2014 10:38
  "Страйком знаходитиме такі форми протестів, які влада просто не зможе ігнорувати, а відтак ітиме на поступки".
  Все вірно.
  Але потрібно сформулювати і опрілюднити програму поглядів і дій. Ми досі не отримали від "опозиційних" політиків сформованих пропозицій щодо подальших дій.
  Панове Яценюк, Тягнибок і Кличко, оголосить ваші плани і програму дій.
  У відповідь

  від: Москаль
  09.01.2014 14:22
  Где-то прочитал, что политическое движение, цели которого можно четко сформулировать, умерло как движение. В Украине изменения пойдут очень быстро сразу в нескольких направлениях, которые сейчас вряд ли кто-то сможет точно определить. Сама жизнь будет вносить корректировки. Если януковичи до сих пор не поняли серьезность ситуации, а Фесенко с Карасевым (не самые глупые люди в Украине) до сих пор рассуждают домайдановскими категориями, требовать от оппозиции точного вектора движения - абсурд. Их задача - выступать катализатором (ускорителем) процессов, меняющих украинское общество на наших глазах. Процессы зреют внутри общества и Майдан - их конечный выразитель. Цели формирует Майдан - выразитель интересов украинского общества.
  У відповідь

  від: Дмитрий Зволинский Місто: Kyiv
  09.01.2014 17:13
  вы не до конца прочитали мой комментарий.
  Политик, который не ставит перед собой никаких целей - это бандит.
  Майдан - это свободные люди. Но у каждого есть свое мнение и для объединения этих мнений необходимо направление движения. Иначе вы получите хаос.
  Я против гражданской войны - но: если власть начнет, то она получит адекватный ответ свободных людей и будет в конечном итоге сметена.
  Но какой ценой?

  від: Аноним Місто: Бровары
  09.01.2014 06:36
  Если Чечетов говорит, что майдан прогонит Тягныбока, Яценюка и Кличка - то у него проблемы с головой. Скорее ПР и КПУ отправят на пенсию Януковича, Чечетова, Клюева, Симоненка и других своих руководителей. Их репутация явно тянет вниз рейтинги коммунистов и регионалов.

  від: olmar Місто: london
  09.01.2014 01:57
  кщо буде вирішувати громада ,тоді вирішиться багато проблем-і корупція,і депутати-запроданці і опозиціонери-шоумени,це єдиний шлях щоб народ міг впливати на управління державою,але це нікому із політиків не потрібно

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на Майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ