29 червня 2016, Київ 04:49

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Комітеті виборців України голосування у Криму порівняли зі зйомками блокбастеру

  Як фальсифікували кримський «референдум» – коментар представника КВУi
  X
  Радіо Свобода
  16.03.2014
  Голосування в Криму не має нічого спільного зі справжнім волевиявленням, заявив голова кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крисько. За інформацією КВУ, під час «референдуму» були допущені непоодинокі порушення. Головним інстументом фальсифікацій Крисько називає спрощену процедуру внесення людей в додаткові списки просто на виборчій дільниці в день голосування.
  Голосування в Криму немає нічого спільного зі справжнім волевиявлення, заявив голова кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крисько. За його словами, перебіг «референдуму» можна порівняти зі «зйомками дорогого блокбастеру для російського телебачення».

  За інформацією КВУ, під час «референдуму» були допущені непоодинокі порушення. Головним інстументом фальсифікацій Крисько називає спрощену процедуру внесення людей в додаткові списки прямо на виборчій дільниці в день голосування. Кількість людей, внесених таким чином у списки у низці дільниць, він називає «аномальною».

  Також експерт не виключає, що після голосування на одній дільниці ті самі люди за схожою процедурою могли голосувати на іншій дільниці.

  «Не виключено, що голосували й громадяни Росії з російськими паспортами.  Така інформація надходила до нас із кількох джерел. Ми припускаємо, що голосування відбувалося за допомогою «мертвих душ», бо списки дуже старі і не уточнені.  На одній із дільниць використовували список ще 1999 року», – зазначив Крисько.

  Представник КВУ заявив, що серед спостерігачів не було представників жодної організації, яка викликала б довіру. Окрім того, за словами Криська, єдиний дозволений екзит-пол під час «референдуму» у Криму проводила організація, яку повʼязують із одним із депутатів Сімферопольської міської ради, що також викликає сумніви щодо правдивості зібраних даних.

  За даними екзит-полу, на «референдумі» у Криму 93 відсотки учасників підтримали приєднання автономної республіки до Росії.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Ленчик Місто: Киев
  17.03.2014 19:06
  Да отдали уже Крым давно... Эти Севастопольцы невменяемые не нужны..Да и Крым-помойка... И русяки с занюханых городов туда ездят... Вот пусть активные крымчане без воды из Днепра да без газа да без железнодорожного сообщения поживут... Россия...Да Вы были в России??? Там от Москвы на 10 км отъедешь-и тоска..разруха..нищета...убожество...а деревни...грязь..люди-мерзкие.. короче..Good Luck))))

  від: Valerey Місто: Kiev
  17.03.2014 09:54
  Теперь диванные войска майдана называются "Комітет виборців України". Сидят себе из Киева и комментируют, не чтоб в Крым съездить зафиксировать нарушения.

  від: Сергей Місто: Севастополь
  17.03.2014 08:18
  Что он несёт? И как всегда оппозиция говорит, что фальсификация и т.п..
  Хоть бы что-то новое сказали.
  А то, что Крым хочет присоединиться к России это неоспоримый факт.
  И не надо говорить, что я не прав.

  від: Владислав Місто: Киев
  17.03.2014 07:36
  под сомнения поставлены все потуги украинских СМИ. Потому что явка была сумасшедшей и правда, говорили близкие люди, что люди плакали от счастья, когда опускали бюлетени в урны. Молодцы крымчане

  від: Володимир Аль Місто: Киев
  17.03.2014 00:52
  Вот Вы пургу несете! Явка безумная была, правда, на улицах счастье и восторг! Спасибо Евромайдану за такой шанс для Крымчан!!!
  У відповідь

  від: яславко Місто: Украина
  17.03.2014 06:43
  ЧЕМ БОЛЬШЕ БЕЗУМИЯ И СВЯЗАННЫМ С НИМ "СЧАСТЬЯ И ВОСТОРГА", - ТЕМ ТРАГИЧНЕЕ БУДЕТ ОТРЕЗВЛЕНИЕ... как жаль крымчан....
  У відповідь

  від: виктор Місто: симфер
  17.03.2014 23:57
  Тыславко, прошу Вас лично и вас (украинский народ) уже начать трезветь, и понять.

  від: Нина Клокова
  17.03.2014 00:38
  Бред!!! Сегодня лично при мне развернули женщину с российским паспортом и видом на жительство...Все списки сверяли с регистрацией в паспорте...Внесение в дополнительный список - только после сверки с регистрацией, и людям, прописанных не по участку, просто отказывали.
  У відповідь

  від: Михаил Місто: Севастополь
  17.03.2014 09:42
  Я весь день простоял на участке, нарушений не было, людей не прописанных в Севастополе голосовать не пускали.
  У відповідь

  від: Andrey Місто: Николаев
  18.03.2014 01:23
  Ну так нужно было прессу пустить, и все на виде снимать, и наблюдателей независимых поставить. Что ж не пустили то? Сегодня показывали как срывают пломбу с урны, и обратил внимание что пломба на скотч приклеена, который можно аккуратно оторвать потом обратно приклеить, я так наклейки с лицензией виндовс на компьютеры приклеиваю ))
  У відповідь

  від: виктор Місто: симфер
  18.03.2014 00:01
  самое обидное, что доказать ничего нельзя.
  Сейчас все украинские каналы за одно: дискредитировать Крым и нагнать агонию в Украину будто тут война. Такое пишут...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ